Dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali wczoraj opatowscy i ożarowscy policjanci. Pierwszy z nich, 43-latek ma do odbycia karę 30 dni pozbawienia wolności. Natomiast 37-latek w więziennej celi spędzi 2,5 roku. Mężczyźni trafią dzisiaj do zakładu karnego.
Wczoraj po południu dzielnicowi z opatowskiej komendy zatrzymali na terenie gminy Sadowie 43-latka poszukiwanego przez śląskich policjantów. Mężczyzna ukrywał się od dłuższego czasu przed organami ścigania. Chciał w ten sposób uniknąć odbycia kary 30 dni pozbawienia wolności zasądzonej za kierowanie pojazdem po użyciu alkoholu.
Zobacz także:
Maciej Zakościelny prosi o wsparcie dla budowy hospicjum w Zaleszanach [wideo]
Kilka godzin później funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego ożarowskiego komisariatu na terenie gminy Ożarów zatrzymali 37-latka wobec, którego Sąd Rejonowy w Kraśniku wydał wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności. Mieszkaniec gminy Ożarów dopuścił się przestępstw narkotykowych.
Mężczyźni trafią dzisiaj do zakładu karnego, gdzie odbywać będą zasądzone kary.