reklama
Byliśmy na granicy z Ukrainą. Fotoreportaż z Medyki i Przemyśla [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

Byliśmy na granicy z Ukrainą. Fotoreportaż z Medyki i Przemyśla [zdjęcia]

3
1 z 29

Tydzień temu rozpoczęła się zbrojna agresja Rosji na Ukrainę. Od tego czas trwa ucieczka ludzi, którzy oblegają granicę z Polską. Nasz dziennikarz udał się wczoraj na przejście graniczne z Ukrainą w Medyce, a także do Przemyśla. Poniżej można zobaczyć fotoreportaż z tamtych miejsc.

Wczoraj nasz dziennikarz udał się z Vasylem Miakushem, Ukraińcem mieszkającym w Stalach (gmina Grębów) na przejście graniczne w Medyce, by przekazać m.in. sprzęt medyczny i leki dla walczących o wolność kraju. Materiał wideo z transportu tych rzeczy niedługo znajdzie się na naszym kanale na YouTube, a reportaż będzie można przeczytać w kolejnym numerze „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

Na kolejnych slajdach znajdują się zdjęcia przedstawiające sytuację na przejściu granicznym w Medyce oraz w „punkcie przerzutowym” na placu w Przemyślu. Fot. Kamil Robuta.

1 z 29

3 komentarze

  1. Dziwne ze reporter nie uchwuycił żadnego ” studenta” z erytrei i itp

  2. Nie piszcie o pomocy i sprzęcie medycznym bo to każdy z nas przekazuje, powiedzcie nam czy prawdą jest że nasza granice szturmują przybysze z dalekich krain.

  3. Mieszkaniec na

    A pan Vasylem Miakushem nie powinien -przekroczyć granicy jak był w medyce i wstąpić do armii ukrainskiej ?. Przecież na Ukrainie jest obowiązkowa służba podczas wojny. Za niestawiennictwo obowiązuje więzienie do 5 lat!.