Czas na bal! W najbliższą sobotę bal charytatywny „Choinki życzeń”

0

W najbliższą sobotę bal charytatywny X edycji „Choinki życzeń”. Ponad trzysta osób będzie bawiło się w Villi Anna w Wielowsi, wspierając tym samym wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

Przyjęcie obfituje w wiele atrakcji. Przede wszystkim swą obecnością uświetnią go tancerze znani z telewizyjnych programów – Kamila Drezno (choreograf Tańca z Gwiazdami) i Tomasz Barański (finalista You Can Dance, zdobywca Kryształowej Kuli w Tańcu z Gwiazdami). – Nie jest to tradycyjny bal, bo zapewniamy doskonałą rozrywkę. To licytacje, loteria, muzyka na żywo w wykonaniu zespołu USC, wspaniała kuchnia i wiele innych niespodzianek – zaznacza Paweł Gospoś, współorganizator „Choinki życzeń”.

Lista przedmiotów, jakie pójdą pod młotek jest bardzo długa, dlatego organizatorzy liczą na hojność gości. Darczyńcy w tym roku byli niezwykle szczodrzy i przekazali m.in. koszulki polskich sportowców, vouchery dla pięciu osób na plan zdjęciowy programu „Jaka to melodia” oraz seriali „Na dobre i na złe” i „Na sygnale”. Ponadto rzeźby, bilety na spektakl do Teatru Syrena, ekskluzywna biżuteria, artystyczne torty, a nawet weekend w uroczej górskiej miejscowości Małe Ciche. – To dowód na to, że jeśli zbieramy na ważny cel, ludzie chcą i umieją pomagać. Dziękujemy im za zaufanie – podkreśla P.Gospoś.

„Tygodnik Nadwiślański” jest patronem medialnym wydarzenia. (ms)

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.