reklama
Czołowe zderzenie pojazdów. Ciężko ranna kobieta i 2-letnie dziecko trafili do szpitala - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 20 sierpnia
reklama

Czołowe zderzenie pojazdów. Ciężko ranna kobieta i 2-letnie dziecko trafili do szpitala

0

Wczoraj, na drodze krajowej 77 w miejscowości Przędzel, doszło do poważnego zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych. W wyniku zdarzenia ucierpiała kobieta kierująca Land Roverem i 2-letnie dziecko. 

W niedzielę, około godziny 17 na drodze krajowej 77 w miejscowości Przędzel (gm. Rudnik nad Sanem) doszło do poważnego zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych. O przebiegu i skutkach zdarzenia poinformowała st. sierż. Katarzyna Pracało z Komedy Powiatowej Policji w Nisku.

Zobacz także:
– Poważne zderzenie pojazdów pod Niskiem, auto stanęło pionowo w rowie. Dwie osoby trafiły do szpitala

Kierująca pojazdem osobowym marki Opel Vectra, jadąc od Niska w stronę Rudnik nad Sanem, podczas manewru hamowania zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Land Rover. W wyniku zdarzenia na czas trwania czynności odcinek drogi w Przędzelu został wyłączony z ruchu, a pojazdy kierowane były na objazd – mówi K. Pracało.

Do szpitala zabrane zostały pasażerki Land Rovera – kobieta z rozległymi obrażeniami w obrębie płuc,  odcinka piersiowego, szyjnego i lędźwiowego oraz 2-letnie dziecko z ogólnymi stłuczeniami. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

Fot. Czytelnik

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.