Nad Jeziorem Tarnobrzeskim będzie ruch dwukierunkowy - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

Nad Jeziorem Tarnobrzeskim będzie ruch dwukierunkowy

0

Sprawa organizacji ruchu nad tarnobrzeskim akwenem budzi wiele kontrowersji. Mieszkańcy nie raz żalili się, że jednokierunkowe poruszanie się po ul. Żeglarskiej i Plażowej nie jest dobrym pomysłem. Jak się okazuje są plany, by jednak wprowadzić ruch dwukierunkowy.

Wczoraj, w siedzibie tarnobrzeskiego magistratu podpisana została umowa na budowę trzech nowych parkingów nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Informowaliśmy o tym tutaj:

Miasto podpisało umowę z wykonawcą parkingów nad Jeziorem Tarnobrzeskim [zdjęcia]

Podczas konferencji Barbara Trzeciak, Naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Miasta Tarnobrzega poinformowała, że w przyszłości magistrat planuje wprowadzić na ul. Żeglarskiej i Plażowej ruch dwukierunkowy.

Projekt stałej organizacji ruchu pierwotnie zakładał ruch dwukierunkowy.  Natomiast z uwagi na niewielką dotychczas ilość miejsc postojowych, wykonana została aktualizacja tego projektu – na drodze wyznaczone zostały na ten moment miejsca postojowe. Jednakże w przyszłości planujemy, że będzie można poruszać się tam w dwóch kierunkach, aby bardziej udrożnić ruch – zapewniła Barbara Trzeciak.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.