Dni Tarnobrzega 2022. Dwie wielkie gwiazdy na koniec święta miasta [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 26 listopada
reklama

Dni Tarnobrzega 2022. Dwie wielkie gwiazdy na koniec święta miasta [zdjęcia]

2
1 z 32

Zamieszanie spowodowane sobotą burzą sprawiło, że ostatnie dwa koncerty Dni Tarnobrzega 2022 były występami największych gwiazd święta miasta. Przed publicznością wystąpili: Electric Light Orchestra performed by Phil Bates & Band i Kayah.

Electric Light Orchestra performed by Phil Bates & Band to program realizowany przez jednego z byłych członków legendarnego ELO. Artysta dobrał sobie doświadczonych muzyków i stworzył zespół grający nie gorzej niż pierwowzór. Grupa dała w Tarnobrzegu znakomity koncert, porywając do zabawy publiczność. Bawili się zarówno młodzi, jak i starzy.

Na koniec Dni Tarnobrzega 2022 wystąpiła Kayah, dla której był to już kolejny występ w Tarnobrzegu. Gwiazda wyraźnie doskonale czułą się nad Jeziorem Tarnobrzeskim, zapowiedziała nawet nagą kąpiel w jego wodach. Podczas występu zaprezentowała swoje największe przeboje, sprawiając, że tłum ludzi przed sceną i obserwujący koncert z boku roztańczył się.

Przednią zabawę mieli też młodsi i ci całkiem mali uczestnicy święta, dla których czekała moc atrakcji w wesołym miasteczku. Zapraszamy do obejrzenia kolejnej galerii zdjęć.

1 z 32

2 komentarze

  1. Kayah zgoda ,ELO to obecnie zwyczajny cover band więc nie róbmy gwiazdy z kogoś kto nią nie jest ( no chyba że tylko w wysokości honorarium )