Dobra energia poszła w świat! Wyniki konkursu Enei Połaniec S.A. i “Tygodnika Nadwiślańskiego” [zdjęcia]

0

Rozstrzygnęliśmy Konkurs Plastyczny „40 lat dobrej energii” zorganizowany wspólnie z Eneą Połaniec S.A. z okazji jubileuszu czterdziestolecia uruchomienia Elektrowni. Do naszej redakcji spłynęło ponad 300 prac!

Konkurs przeznaczony był dla uczniów przedszkoli z powiatów tarnobrzeskiego, sandomierskiego, staszowskiego, opatowskiego, stalowowolskiego, niżańskiego, mieleckiego i kolbuszowskiego.

Liczba prac, która spłynęła do naszej redakcji przekroczyła nasze oczekiwania. Były naprawdę na bardzo wysokim poziomie i mieliśmy nie lada zagwozdkę by rozstrzygnąć konkurs. Wybór prac zapadł po długich obradach… Zwycięzcą Konkursu Plastycznego „40 lat dobrej energii” została Milena Batora z Przedszkola Integracyjnego nr 9 w Tarnobrzegu. Drugie miejsce zajęła Praca zbiorowa, wykonana przez dzieci z Przedszkola „Wesołe Jabłuszko” w Samborcu, a trzecie Oliwier Malec z grupy Motylki z Przedszkola Gminnego im. Św. Jana Pawła II w Oleśnicy.

I miejsce: Milena Batora z Przedszkola Integracyjnego nr 9 w Tarnobrzegu

II miejsce: praca zbiorowa wykonana przez dzieci z Przedszkola „Wesołe Jabłuszko” w Samborcu.

III miejsce: Oliwier Malec z grupy Motylki z Przedszkola Gminnego im. Św. Jana Pawła II w Oleśnicy.

 

Wyróżniliśmy także prace: Oskara Szarańca z Przedszkola nr 8 im. Jana Christiana Andersena z Oddziałami Integracyjnymi w Staszowie, Julii Grzesik, Hanny Hajduk, Zuzanny Żuk i Sary  Łukawskiej z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Różowy Słoń” w Sandomierzu oraz przedszkolaków z Przedszkola nr 6 w Tarnobrzegu.

Oskar Szaraniec z Przedszkola nr 8 im. Jana Christiana Andersena z Oddziałami Integracyjnymi w Staszowie. Wyróżnienie wręcza wiceprezes Enei Połaniec Andrzej Wicik

Julia Grzesik, Hanna Hajduk, Zuzanna Żuk i Sara Łukawska z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Różowy Słoń” w Sandomierzu.

Przedszkolaki z Przedszkola nr 6 w Tarnobrzegu.

Pełna relacja z przeprowadzonego Konkursu Plastycznego „40 lat dobrej energii” w najnowszym wydaniu Tygodnika Nadwiślańskiego.


Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

 

Share.

Comments are closed.