Dramat na skrzyżowaniu - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 28 listopada
kondolencje
reklama

Dramat na skrzyżowaniu

0

Cztery kobiety, w tym jedna w ciąży, trafiły do szpitala po wypadku, jaki wydarzył się w Staszowie. Do zdarzenia doszło w niedzielę, na skrzyżowaniu ul. Leśnej z drogą wojewódzką.

   Około godziny 16.00, hyundai, którym kierowała ciężarna 26-latka, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi golfowi prowadzonemu przez 19-latka. Doszło do zderzenia samochodów. Kierujący volkswagenem wyszedł z wypadku bez szwanku, ranne zostały natomiast cztery kobiety z hyundaia – 26-latka i trzy pasażerki w wieku 40, 42 i 52 lata.

Na miejscu wypadku niemal natychmiast zjawił się policyjny radiowóz, który właśnie przejeżdżał tą trasą. Policjanci wezwali służby ratunkowe i zaczęli udzielać poszkodowanym kobietom pierwszej pomocy. Pomagała im w tym lekarka, która była świadkiem wypadku.

Po chwili na miejsce dramatu przyjechały trzy karetki pogotowia i dwa wozy strażackie. Strażacy pomogli przy udzielaniu pomocy poszkodowanym, zabezpieczyli też oba pojazdy przed ewentualnym pożarem. Ranne kobiety przewieziono do szpitala.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.