Drodzy Przyjaciele, jedzie Pele-Mele! …czyli funkcjonowanie gastronomii w nowej rzeczywistości - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Drodzy Przyjaciele, jedzie Pele-Mele! …czyli funkcjonowanie gastronomii w nowej rzeczywistości

0

Ostatnie wydarzenia związane z zagrożeniem epidemicznym stworzyły nam wszystkim nową rzeczywistość, bardzo zmienną i burzliwą. Cały ten bieg wydarzeń wymaga od wszystkich dopasowania się do nowych warunków, ale przede wszystkim stosowania się do zaleceń zarówno Ministerstwa Zdrowia, jak i rządu. Została podjęta bardzo słuszna decyzja o zamknięciu wielu obiektów kulturalnych i rozrywkowych. Mocno też została ograniczona działalność restauracji. Widać to na przykładzie Pele Mele, które nie przyjmuje gości w lokalu, jednak cały czas działa w zakresie cateringu – serwis „NA WYNOS” oraz „NA DOWÓZ”. Możliwe jest zamówienie posiłku z dostawą na miejsce, jak również odebranie osobiście dania w specjalnie stworzonej strefi e ograniczającej kontakt. Do dyspozycji odbierających „NA WYNOS”, znajduje się żel antybakteryjny, a miejsce jest dezynfekowane po wizycie każdego klienta.

Za PIZZĘ, LUNCH, czy inne DANIE Z KUCHNI, które znajduje się w naszej OFERCIE CATERINGOWEJ, preferujemy płatności kartą. Terminal płatniczy mają również kierowcy, którzy realizują zamówienia „NA DOWÓZ”. Samochód także poddawany jest częstej dezynfekcji, a kierowcy zobowiązani są przestrzegać wytycznych dotyczących ustawicznego odkażania rąk i zachowania odpowiedniej odległości od klienta.

Cały zespół jest mocno wyczulony na punkcie zaostrzonych przepisów i stosuje wszystkie zalecane środki bezpieczeństwa. Wszystkie dania po obróbce termicznej są pakowane w bezpieczne pojemniki, które są dodatkowo hermetycznie zamykane.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się pizza, która wypiekana jest w piecu, gdzie temperatura sięga 400 stopni Celsjusza. W zderzeniu się z takimi warunkami wirusy nie mają szans. Pizza trafi a bezpośrednio do pudełka. Tak więc, jej wytwarzanie nie różni się specjalnie od wytwarzania chleba. Wiele osób z  różnych przyczyn nie jest w stanie samemu przygotować posiłków dla siebie czy rodziny. Opcja zamówienia czy też odbioru gotowego obiadu wydaje się bezpieczniejszym rozwiązaniem, aniżeli częste wizyty w marketach, gdzie siłą rzeczy jest większe skupisko ludzi.

Zostańcie w domu, jeżeli możecie. Restauracja Pele-Mele jest gotowa Wam ulżyć i urozmaicić ten trudny czas.

ZESPÓŁ PELE-MELE
tel. 530 040 446
www.pelemele.biz
@restauracja.pele.mele

Artykuł sponsorowany

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.