Drugie miejsce sandomierskiego strażaka w Gdyni! [zdjęcia]

08:41, 20.02.2020 KR Aktualizacja: 08:45, 20.02.2020

St. str. Damian Noga z Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu zajął drugie miejsce w IX Pomorskim Biegu Strażaków w Gdyni.

Zawody miały miejsce 16 lutego. IX Pomorski Bieg Strażaków odbył się zgodnie z Centralnym Kalendarzem Imprez Sportowych Państwowej Straży Pożarnej, współorganizowanych przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej. Bieg strażaków połączony był z "Grand Prix Gdyni - biegiem urodzinowym". Impreza sportowa jest zaliczana do Pucharu Polski strażaków PSP w biegach o puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Sandomierz. Kilkukilometrowy pościg za mężczyzną pod wpływem alkoholu. Miał aż 2,6 promila!

W imprezie sportowej brał udział st. str. Damian Noga, który reprezentował Komendę Powiatową PSP w Sandomierzu. Na startujących w biegu 60 strażaków PSP, zawodnik z sandomierskiej komendy ukończył bieg na 2. miejscu. Natomiast w klasyfikacji ogólnej  na startujących 2309 zawodników zajął 12. miejsce.