Dzień Kobiet w sołectwie Chwałki – II Babiniec

0
1 z 5

Każdy z nas wie, co kryje w sobie data 8 marca. To piękny dzień w którym każda kobieta powinna się czuć wyjątkowo.

Z okazji Dnia Kobiet w świetlicy na Chwałkach odbyła się uroczystość adresowana do mieszkanek sołectwa. To wyjątkowe wydarzenie było doskonałą okazją nie tylko do złożenia Paniom życzeń i podziękowań, ale także do integracji i wymiany doświadczeń miejscowej społeczności.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, w świetlicy zebrało się blisko 100 osób. Nie zabrakło życzeń, kwiatów oraz słodyczy od przedstawicieli władz samorządowych. Spotkanie zostało wspólnie zorganizowane przez Stowarzyszenie Pokolenie Chwałki oraz Koło Gospodyń Wiejskich Chwałowianki.

CZYTAJ TAKŻE:

KGW w Chobrzanach działa już 10 lat! [zdjęcia]

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. starosta Marcin Piwnik, który podkreślił ogromną rolę kobiet w naszym życiu, a swoją wdzięczność wyraził, wręczając każdej z Pań symbolicznego tulipana. Grażyna Szklarska z Zarządu Powiatu Sandomierskiego życzyła siły, zdrowia oraz pogody ducha. W imieniu wójta Krzysztofa Tworka, Jakub Brania z Urzędu Gminy w Obrazowie, wraz z druhami OSP Obrazów, przekazał najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył czekolady wszystkim paniom.

Na scenie wystąpił zespół Gorzyczany, który działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Samborcu.

1 z 5
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.