Dzień otwarty w schronisku dla zwierząt „U Machowiaków”. Na licznie przybyłych czekało wiele atrakcji. - Tygodnik Nadwiślański
środa, 30 listopada
reklama

Dzień otwarty w schronisku dla zwierząt „U Machowiaków”. Na licznie przybyłych czekało wiele atrakcji.

0

W niedzielę w tarnobrzeskim schronisku dla zwierząt „U Machowiaków” odbył się dzień otwarty. Na akcję zapraszało Tarnobrzeskie Stowarzyszenie „Chrońmy zwierzęta”, a samo wydarzenie przyciągnęło wielu zainteresowanych, którzy pomimo niesprzyjającej pogody okazali bezdomnym zwierzętom wielkie serce.

Głównym celem dnia otwartego była możliwość spędzenia czasu z przebywającymi tam psami i kotami. Chętni mogli wziąć zwierzaki na spacer, nakarmić je przysmakami oraz dać im nieco uwagi oraz czułości. Podczas wydarzenia można było także bliżej poznać osoby odpowiedzialne za prowadzenie schroniska, czyli jego pracowników i wolontariuszy.

Podczas imprezy na miłośników psów i kotów w każdym wieku czekało wiele atrakcji. Najmłodszych cieszyła możliwość skorzystania z wykonywanych na miejscu makijaży, warkoczyków oraz tatuaży. Dzięki Państwowej Straży Pożarnej z Tarnobrzega można było także obejrzeć z bliska wóz strażacki i przymierzyć kask, a „Stajnia Zakątek” umożliwiła dzieciom konną przejażdżkę. Na miejscu znalazł się też kącik kulinarny z wiejskim stołem.

Całe wydarzenie wsparli liczni goście, wśród których byli m. in. pracownicy i właściciele okolicznych firm, seniorzy z Klubu Seniora z Tarnobrzega, a także grupa motocyklistów zaprzyjaźnionych ze schroniskiem, których pojazdy stały się dodatkową atrakcją. Właściciele schroniska „U Machowiaków” wyrazili ogromną wdzięczność wszystkim przybyłym i podziękowali za opiekę i zainteresowanie bezdomnymi zwierzakami.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.