Dziennikarz Tygodnika Nadwiślańskiego nominowany do nagrody Świętokrzyska Victoria

0

Nasz redakcyjny kolega Rafał Staszewski znalazł się w gronie osób nominowanych do nagrody Świętokrzyska Victoria. 

Kapituła Świętokrzyskiej Victorii obradująca pod przewodnictwem marszałka Andrzeja Bętkowskiego wybrała po 5 nominowanych w każdej z trzech kategorii nagrody – Samorządność, Przedsiębiorczość i Osobowość.

Zgłoszonych zostało 46 kandydatur. W kategorii Samorządność – 15, w kategorii Przedsiębiorczość – 14 i w kategorii Osobowość – 17.

Rafał Staszewski – sekretarza redakcji “Tygodnika Nadwiślańskiego ” i społecznik działający na rzecz upowszechniania kultury oraz zachowania dziedzictwa kulturowego – został nominowany w tej ostaniej kategorii. O nagrodę rywalizować będzie z Ojcem Edwardem Stradomskiem – Opatem Archiopactwa Cystersów w Jędrzejowie, Mirosławem Gębskim – Starostą Kieleckim, dr hab.inż. Barbarą Goszczyńską -prorektorą Politechniki Świętokrzyskiej oraz Jerzym Sobierajskim – założycielem i prezesem Fundacji “Dobro jest w nas”.

4 marca 2019r. Kapituła wybierze zwycięzców w każdej kategorii, a dzień później odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród Świętokrzyskiej Victorii. Gwiazdą wieczoru będzie Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz.

Konkurs ma promować najbardziej aktywne świętokrzyskie samorządy, przedsiębiorstwa i osoby – społeczników, działających na rzecz swoich środowisk.

 

Share.

Comments are closed.