Dziennikarz „Tygodnika Nadwiślańskiego” wicemistrzem Polski!

0

Na Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu w Tarnobrzegu odbyły się Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w tenisie stołowym. Nasz dziennikarz Kamil Robuta wywalczył drugie miejsce.

W emocjonujących zmaganiach wzięło udział 11 reprezentantów redakcji z całego kraju. W rywalizacji uczestniczyli dziennikarze prasowi, radiowi i telewizyjni, którzy pokazali, że doskonale radzą sobie nie tylko z zawodowymi obowiązkami, ale także z tenisowymi rakietkami i pingpongami.

To były wielkie emocje. W pierwszym dniu turnieju trochę mi nie szło, natomiast w drugim, tym najważniejszym dniu, dobrze rozpocząłem mistrzostwa. Wygrywałem pojedynek za pojedynkiem aż do finału. Niestety, przegrałem w nim z zawodnikiem, który bardzo dobrze grał. Mi udało się zdobyć drugie miejsce. Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku i gratuluję zwycięzcom – mówi Kamil Robuta.

Na podium stanął Klaudiusz Madeja z Polskiego Radia dla zagranicy, zaraz za nim nasz redakcyjny kolega Kamil Robuta, zaś trzecie miejsce wywalczył Tomasz Krasula z Twoja TV Jarosław.

Dzięki uczestnictwie w mistrzostwach mogłem odświeżyć swoje umiejętności gry w tenisa stołowego. W niektórych spotkaniach poziom naprawdę był bardzo wysoki i stoczyliśmy zacięte pojedynki – mówi Kamil Robuta.

Mistrzostwa zorganizowali Zbigniew Nęcek szkoleniowiec KTS Enea Siarka Tarnobrzeg oraz Radio Leliwa. (ej)

Share.

Comments are closed.