Dziś w Tarnobrzegu odbędzie się Wakacyjny Piknik z udziałem Indian i Sarmatów - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Dziś w Tarnobrzegu odbędzie się Wakacyjny Piknik z udziałem Indian i Sarmatów

0

Strzelanie z łuku w wiosce indiańskiej, pojedynki sarmackie i wiele innych atrakcji dla całych rodzin przygotowali organizatorzy Wakacyjnego Pikniku, który odbędzie się dziś od godziny 13 do 18 przy ulicy Kopernika 7.

W piątek, 20 sierpnia, na placu zabaw przy ulicy Kopernika 7 odbędzie się Wakacyjny Piknik. Wśród przewidzianych przez organizatorów atrakcji znajdują się między innymi obóz szlachecki “Sarmata”, wioska indiańska oraz zajęcia sportowe, które poprowadzą instruktorzy klubu “Fitneska”. Nie zabraknie również animatorów, którzy przygotowali dla pociech rozmaite gry i zabawy. 

Dzieci będą mogły odwiedzić wioskę indiańską i tam uczestniczyć w zorganizowanych zabawach, jak również obóz szlachecki, gdzie będziemy przestawiać kulturę sarmacką. Klub “Fitneska” zaprezentuje mnóstwo zabaw ruchowych. A wszystko będzie okraszone wspaniałą muzyką i zajęciami z animatorami zabawy – zachęca Sławomir Partyka, przedstawiciel stowarzyszenia “Plus” i organizator wydarzenia.

Impreza została wsparta finansowo przez Urząd Miasta Tarnobrzega, Spółdzielnię mieszkaniową “Siarkowiec”, Pralnię Chemiczną przy ul. Kopernika 7, wodociągi oraz Tarnobrzeską Spółdzielnię Mieszkaniową. Podczas pikniku będzie można dokonać samospisu, w czym z kolei pomogą pracownicy Urzędu Statystycznego w Tarnobrzegu.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.