Dziś rusza punkt masowych szczepień w Połańcu [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Dziś rusza punkt masowych szczepień w Połańcu [zdjęcia]

0

W niedzielę, 2 maja, o godz. 9 rozpocznie pracę punkt szczepień masowych uruchomiony w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej przy ul. Żapniowskiej w Połańcu.

Do współpracy przy szczepieniach zostało zaproszone Centrum Medyczne “Medyk” z Rzeszowa. Rejestracja do szczepienia możliwa jest na kilka sposobów. Można dzwonić na całodobową infolinię Narodowego Programu Szczepień – tel. 989, podając jako najbliższy punkt ten uruchomiony w Połańcu. Rejestracja prowadzona jest również przez CM “Medyk” pod numerem telefonu 517194743 (w godzinach od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do niedzieli). Rejestracja prowadzona jest ponadto przez Przychodnię w Połańcu (nr tel. 518 834876 – od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-18. Zgłosić się można też, dzwoniąc do dowolnego punktu szczepień i wybierając ten w Połańcu.

Punkt przy połanieckiej szkole został wyposażony w stanowiska do szczepień, kwalifikacji, pierwszej pomocy. Wyodrębnione zostały stanowiska oczekiwania na szczepienie ( poczekalnia) i stanowisko oczekiwania po szczepieniu.

Fot. arch.

punkt szczepień masowych

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.