Europosłanka promowała w Tarnobrzegu Rafała Trzaskowskiego

0
1 z 8

Europosłanka Elżbieta Łukacijewska zachęcała tarnobrzeżan do głosowania na Rafała Trzaskowskiego w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Poparcie, jakie zyskaliśmy na Podkarpaciu dla naszego kandydata przeszło wszelkie oczekiwania. Do złożenia podpisu pod listami poparcia ustawiały się kolejki, zebraliśmy łącznie ponad 48 tysięcy podpisów. W Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim blisko 4 tysiące. Wierze, że to oznaka nowego, że wygramy te wybory – powiedziała E, Łukacijewska.

Europarlamentarzystka zachęcała do głosowania na kandydata Koalicji Obywatelskiej, deklarując, że tylko jego wybór na fotel prezydenta RP gwarantuje normalność, poszanowanie dla wszystkich obywateli i dobrą współpracę z instytucjami europejskimi, za co za tym idzie, pozyskiwanie środków na inwestycje w Polsce.

To nieprawda, że Unia Europejska nie pomogła w czasie pandemii. Wsparcie funduszy europejskich na walkę z COVID-19, tylko dla województwa podkarpackiego, wyniosło 50 mln złotych. Na wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw i przedsiębiorstw społecznych przeznaczono 180 mln zł, zaś kolejne 30 mln zł na przeciwdziałanie skutkom choroby u osób wyleczonych – stwierdziła E. Łukacijewska.

Zobacz także:
– Koronawirus. 13 nowych zakażeń w woj. podkarpackim, 11 w woj. świętokrzyskim
– Zderzenie samochodu ciężarowego i rowerzysty w Woli Baranowskiej! [zdjęcia]
– Z kraju. Z powodu koronawirusa w szkole nie odbył się egzamin ósmoklasistów

Po spotkaniu z mediami na pl. A. Surowieckiego, europarlamentarzystka pojechała do Warszawy. Stamtąd miała odlecieć do Brukseli.

Po 3 miesiącach pracy zdalnej pracy wreszcie ruszają połączenia samolotowe i mogę wrócić do europarlamentu – stwierdziła europosłanka.

Europosłanka Elżbieta Łukacijewska w Tarnobrzegu – 8 zdjęć

1 z 8
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.