Fachowcy ręcznie prostują lampę nad jeziorem. Zobacz nagranie! [wideo] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Fachowcy ręcznie prostują lampę nad jeziorem. Zobacz nagranie! [wideo]

5

Jeden z internautów w mediach społecznościowych zamieścił film, na którym widać, jak trzech mężczyzn ręcznie (z pomocą poziomicy) “prostuje” jedną z lamp zamontowanych na terenach przy Jeziorze Tarnobrzeskim. Nagranie bardzo szybo zyskało dużą popularność. Mnożą się przy tym pytania i komentarze.

Nagranie, które zostało nam przesłane już przez kilku czytelników jest szeroko komentowane na Facebooku. Widać na nim, jak trzech mężczyzn “poprawia” lampę, napierając na nią z jednej strony. Nogami udeptują ziemię latarni. W poziomowaniu jej pomagają sobie poziomicą. Internauci komentują, że wygląda na to, że latarnia jest słabo osadzona i niepokojące jest to, że tak łatwo można nią poruszać. Cześć komentujących twierdzi też, że tego typu “zabiegów” w ogóle nie wykonuje się w ten sposób, zarzucając prowadzącym prace brak profesjonalizmu.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Zapalili świeczkę “Jędrusiowi” [zdjęcia]
– Śmierć kierowcy po policyjnym pościgu [wideo][zdjęcia]
– Tarnobrzeg. Kamienne kule zamiast metalowych słupków. Dobra zmiana? [zdjęcia]

W opublikowanym przez nas nagraniu usunięty został dźwięk z powodu grającej muzyki w radiu.

W poniedziałek do sytuacji ma się odnieść Urząd Miasta. Prawdopodobnie o wyjaśnienia poproszony zostanie wykonawca inwestycji.

Udostępnij

5 komentarzy

  1. po 1 primo w tarnobrzegu nie ma zadnego jeziora chyba ze ktos za takie uwaza pokopalniane wyrobisko zalane wode w nieistniejacej juz wiosce machow