Ferie w stylu karate

0

Radny powiatu stalowowolskiego Dariusz Bańka i instruktor karate, jest z pewnością jednym z najbardziej znanych i lubianych nauczycieli wychowania fizycznego w regionie. 

W organizowanych przez niego zajęciach i konkursach zawsze uczestniczy duża grupa młodzieży. Tak było i podczas ubiegłorocznych ferii, kiedy to Dariusz Bańka zaprosił dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia ruchowe. Cykl podobnych spotkań, poświęconych zajęciom z samoobrony, odbędzie się w Stalowej Woli także w czasie zbliżających się ferii zimowych.

Organizuję je z tego samego powodu, co w roku ubiegłym. Jako radny powiatowy czuję się w obowiązku służyć naszej lokalnej społeczności, czego efektem są właśnie te bezpłatne zajęcia dla dzieciaków. Obejmą one zabawy sportowe, ćwiczenia karate oraz elementy samoobrony. Dzięki uprzejmości dyrektora Włodzimierza Smutka, który zgodził się udostępnić salę gimnastyczną w ZSP-2 w Stalowej Woli, zajęcia odbędą się w tamtejszej szkole – mówi Dariusz Bańka.
Oferta jest adresowana do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Spośród chętnych, którzy się zgłoszą, zostaną utworzone dwie grupy podzielone ze względu na wiek. Zajęcia będą się odbywały w godzinach dopołudniowych i będą trwały po 90 minut.

Oprócz tego planuję zorganizować dla uczestników wycieczki do Komendy Powiatowej Policji i KP Straży Pożarnej. Zgłoszenia proszę przysyłać na adres: dariobanka@tlen.pl. Proszę podawać w nich wiek dziecka oraz numer telefonu do rodzica – dodaje D. Bańka.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.