Finał WOŚP w powiecie staszowskim [zapowiedź]

0

OSIEK. Na terenie gminy będzie kwestowało 20 wolontariuszy (w tym również grupa z Czajkowa w sąsiedniej gminie Staszów). Finałowy koncert rozpocznie się o godz.16 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Będą występy i licytacje. Imprezę poprowadzi Jacek Piwowarski.
Podczas 28. Finału, z inicjatywy Kingi Sojki z Suchowoli, zaplanowana została akcja Fundacji DKMS mająca zachęcać do zostania potencjalnym dawcą szpiku. (rs)

POŁANIEC. 50 osób kwestować będzie w gminie Połaniec. Koncert finałowy rozpocznie się o godzinie 16 w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, gdzie będzie można wylicytować różne przedmioty i gadżety oraz zobaczyć występy artystyczne dzieci z terenu gminy. W mieście zostanie zorganizowany również towarzyski bieg orkiestrowy, z którego dochód zasili konto WOŚP. (rs)

RYTWIANY. W gminie zarejestrowało się 40 wolontariuszy. Finałowa impreza wystartuje o godz. 15 w Gminnym Centrum Kultury. Będzie licytacja, poczęstunek oraz występy uczniów i zespołów z terenu gminy. Światełko do nieba zostanie utworzone przy pomocy latarek i telefonów komórkowych. (rs)

BOGORIA. Na terenie miejscowości kwestować będzie w tym roku 24 wolontariuszy. Około godz. 17 w Gminnym Ośrodku Kultury rozpocznie się licytacja przedmiotów przekazanych sztabowi Orkiestry przez darczyńców. Nabyć będzie można: rękodzieło, talony na usługi oraz prace wykonane przez dzieci. (rs)

SZYDŁÓW. W miasteczku kwestować będzie 20 wolontariuszy. Koncert finałowy rozpocznie się o godz. 16 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej. Podczas imprezy, tradycyjne odbędzie się licytacja różnych przedmiotów i gadżetów, a zgromadzeni goście będą mogli spróbować również pysznych ciastek, kawy i herbaty. (rs)

Share.

Comments are closed.