Finisaż niezwykłej wystawy pn. “Oswajanie światła” w Tarnobrzeskim Domu Kultury - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 20 maja
reklama

Finisaż niezwykłej wystawy pn. “Oswajanie światła” w Tarnobrzeskim Domu Kultury

1

To ostatnie dni na obejrzenie wystawy rysunku Magdaleny Stokłosy w Tarnobrzeskim Domu Kultury. W najbliższy czwartek, 20 stycznia, odbędzie się finisaż. 

Od grudnia w Galerii TDK prezentowana jest wystawa prac Magdaleny Stokłosy pn. “Oswajanie światła”.

„Misternie wykonane rysunki zabierają widza do niezwykłego świata wyobraźni, półcieni, wysublimowanych detali. Warto jeszcze odwiedzić Galerię TDK, by spotkać się z artystką i poznać jej świat” – zachęcają organizatorzy do odwiedzenia wystawy. Finisaż odbywający się w czwartek, 20 stycznia, będzie okazją do porozmawiania z autorką i podzielenia się swoimi wrażeniami. Początek spotkania o godz. 17. Wstęp jest wolny.

Zobacz także: 
– Rozpoczęła się budowa kolejnych parkingów nad jeziorem

„Ze względu na obostrzenia sanitarne liczba osób przebywających w Galerii TDK będzie ograniczona, dlatego prosimy uczestników, by przed wejściem okazali tzw. paszporty covidowe” – informują pracownicy TDK.

Magdalena Stokłosa urodziła się 1968 r. w Tarnobrzegu. Studiowała w Instytucie Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie, dyplom uzyskała w pracowni prof. Stanisława Góreckiego w 1994 roku. Uzyskała tytuł doktora sztuk plastycznych ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Swoje prace prezentowała wielokrotnie na wystawach i przeglądach twórczości, a także na wystawach indywidualnych. Zajmuje się także edukacją artystyczną dzieci i seniorów. Obecnie prowadzi kreatywne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Fot. BWA w Sandomierzu

Jeden komentarz

  1. Zorro w maseczce na

    „…prosimy uczestników, by przed wejściem okazali tzw. paszporty covidowe” …

    Najbardziej niezdyscyplinowani to ci co byli szczepieni. Wydaje im się, że już ich covid nie ruszy. Chodzą bez masek albo z maskami pod nosami.