Galeria VIVO przedstawia nowych najemców! Za miesiąc wielkie otwarcie!

0

Dokładnie na miesiąc przed zaplanowanym na 5 listopada  otwarciem największej na północy Podkarpacia stalowowolskiej Galerii VIVO! inwestor, IMMOFINANZ, ogłosił listę kolejnych najemców.

Wśród nich znajdują się m.in. tak znane marki jak Wojas, Pepco oraz KIK, sklepy odzieżowe z ofertą skierowaną do mężczyzn: Kubenz i Giacomo Conti.

vivo

Od dzisiaj rozpoczynamy ostatnią fazę przygotowań, w której najemcy finalizują prace adaptacyjne w swoich lokalach i tak samo jak my, dynamicznie przygotowują się do tego ważnego dnia. Z entuzjazmem wchodzimy aktualnie w najgorętszy okres przed-otwarciowy” – skomentował Piotr Fedorczak, Center Manager, VIVO! Stalowa Wola. – Kolejnych osiem marek, które dołącza do grona naszych najemców, dodatkowo uatrakcyjnia ofertę centrum, w tym również tę skierowaną do męskiej grupy naszych przyszłych klientów.

Mieszanka najemców stalowowolskiego obiektu handlowego zostanie dodatkowo uzupełniona o markę  obuwniczą Wojas oraz sklep jubilerski Apart. Część gastronomiczna natomiast zostanie wzbogacona o restaurację Bubbles oferującą szeroki wybór zup, sałatek, makaronów oraz dań mięsnych i wegetariańskich jak i stalowowolską Piekarnię Galicyjską, z codziennie pysznym i świeżym pieczywem. (r)

Share.

Comments are closed.