Gdy poczujesz głód- wsiadaj w samochód

0
PANgłód- to najnowszy projekt współrealizowany przez PANEK CarSharing i Fundację PANEK. Powstał w celu wsparcia branży gastronomicznej. Ma na celu spopularyzowanie zamówień posiłków z odbiorem osobistym przez oferowanie rabatów oraz dodatków dla Klientów. Aby skorzystać z benefitów wystarczy zamówić posiłek bezpośrednio w restauracji i pojechać po odbiór samochodem PANEK. Przy odbiorze należy pokazać ekran aplikacji PANEK z trwającym lub właśnie zakończonym wynajem.
Zasady są proste: przyjedź Pankiem po odbiór jedzenia, odbierz rabat lub dodatek do zamówienia.
Wobec wprowadzonych ostatnio obostrzeń nie można już zjeść w restauracji. Wiele osób zaczęło korzystać z opcji zamawiania posiłków do domu. Nie jest to jednak wyjście korzystne dla wszystkich. Restauracje tracą na prowizjach a Klienci nie chcą jeść zimnego jedzenia, niekiedy na posiłek trzeba długo czekać. W związku z tym PANEK CarSharing zaproponował restauratorom połączenie sił. Dzięki wspólnym akcjom marketingowym, rabatom i możliwości jedzenia w samochodzie, PANgłód może okazać się ciekawą alternatywą dla osób, którym bliski jest rynek restauracyjny. -Restauracje w dobie pandemii narażone są na bankructwo, wiele z nich już upadło, chcielibyśmy, żeby po tym jak epidemia się skończy mieć do czego wrócić. To samo dotyczy usług, także wynajmów i także nas. Mam wrażenie, że wszyscy z niepokojem patrzą w przyszłość, która jest bardzo niepewna.
Jako polska firma chcemy wspierać rodzimy rynek. W pierwszej fali lockdownu daliśmy możliwość podróży za darmo dzięki akcji HelpSharing, teraz mamy HelpShairng 2.0 (kontynuacja akcji) oraz akcję PANgłód. – informuje Katarzyna Panek, rzecznik PANEK S.A i Prezes Fundacji PANEK
Od czego zacząć?
Od wejścia na stronę: panekcs.pl/panglod i wyboru restauracji. Każda z nich oferuje unikalne promocje. Następnie należy złożyć zamówienie, a przy tym poinformować obsługę (telefonicznie lub w uwagach do zamówienia), że odbiór odbędzie się przy pomocy pankowego samochodu. Później wystarczy już tylko pokazać przy odbiorze zamówienia ekran aplikacji PANEK z polem“szczegóły wynajmu”.
-Lista restauracji stale się powiększa, do programu może się przyłączyć każdy punkt gastronomiczny ale również stacje benzynowe i sklepy oferujące opcję zamówienia z odbiorem osobistym. Aby przyłączyć się do programu należy napisać na maila handlowy@panek.eu
Punkty biorące udział w akcji PANgłód pojawiają się również na napie aplikacji mobilnej. Na razie zaznaczone będą ikoną płatnego parkingu specjalnego w kolorze pomarańczowym. Przy następnej aktualizacji aplikacji wyodrębniona zostanie ikona programu i spersonalizowane oznaczenie. Udział w akcji dla restauracji jest bezpłatny, nie jest pobierana żadna prowizja a w ramach akcji PANEK CarSharing pozwala osobom korzystającym z akcji PANgłód na jedzenie w samochodach.
artykuł sponsorowany
Zobacz także: 
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.