reklama
Gm. Gorzyce. 5 zastępów straży gasiło pożar w Orliskach. Budynek gospodarczy spłonął doszczętnie [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Gm. Gorzyce. 5 zastępów straży gasiło pożar w Orliskach. Budynek gospodarczy spłonął doszczętnie [zdjęcia]

0
1 z 13

W poniedziałek,12 lipca, doszło do pożaru budynku gospodarczego na jednej z posesji w Orliskach (gm. Gorzyce). Budynek wraz z zawartością spłonął doszczętnie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Dziś, przed godziną 18 na jednej z posesji w miejscowości Orliska wybuchł pożar. Ogień rozprzestrzenił się w budynku gospodarczym. Na miejsce zadysponowanych zostało 5 zastępów straży pożarnej, w tym Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze z Tarnobrzega i 4 zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Orlisk, Trześni, Gorzyc i Sokolnik.

– O godzinie 18 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru budynku gospodarczego, wewnątrz którego znajdują się samochody. Po przyjeździe na miejsce jednostek straży okazało się, że pali się murowana stodoła, w której znajdował się samochód i traktor. Niestety, budynek wraz z zawartością spłonął doszczętnie – poinformował  bryg. Jacek Widuch, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu. Do godziny 20 trwało dogaszanie pożaru. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

1 z 13

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.