Gorzyce. 3 zakażenia w urzędzie gminy. Wójt na kwarantannie - Tygodnik Nadwiślański
środa, 1 grudnia
kondolencje
reklama

Gorzyce. 3 zakażenia w urzędzie gminy. Wójt na kwarantannie

0

Obecność koronawirusa potwierdzono u trzech pracowników Urzędu Gminy w Gorzycach. Pracownicy, którzy mieli kontakt z zakażonymi skierowani zostali na kwarantannę, w tym wójt gminy Gorzyce. 

U trzech pracowników UG w Gorzycach testy na obecność koronawirusa dały wynik pozytywny. Pracownicy, którzy mieli kontakt z osobami zakażonymi, zostali objęci kwarantanną. Wśród nich jest wójt gminy Leszek Surdy, który pełni swoje obowiązki zdalnie. Od dziś urząd pracuje w systemie rotacyjnym.

Zobacz także:
– Koronawirus – zmarła osoba z pow. tarnobrzeskiego, 8 przypadków w pow. staszowskim
– Przegrana Siarki, remis Wisły, wygrana Stali
– Rowerzysta potrącony w Grębowie! [zdjęcia]

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pracownikom, jak i interesantom, wprowadzone zostały dodatkowe ograniczenia w pracy Urzędu Gminy Gorzyce. Obsługa mieszkańców odbywa się w Biurze Obsługi Mieszkańca przy ulicy Sandomierskiej 75 przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Wszelkie dokumenty i wnioski należy zostawiać w skrzyni podawczej, znajdującej się w holu Biura Obsługi Mieszkańca. W celu przyspieszenia czasu obsługi należy uprzednio skontaktować się telefonicznie lub mailowo z urzędem. Urzędnicy zachęcają również do kierowania swoich spraw drogą elektroniczną z wykorzystaniem platformy ePUAP. Biuro świadczeń społecznych przy ulicy 3 Maja 4 pozostaje zamknięte do odwołania.

 

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.