reklama
Gorzycki Kiermasz Świąteczny odbędzie się już w najbliższy weekend - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 20 sierpnia
reklama

Gorzycki Kiermasz Świąteczny odbędzie się już w najbliższy weekend

0

W sobotę i niedzielę w gorzyckim Technicznym Ogrodzie odbędzie się kiermasz świąteczny. Będzie można kupić ręcznie robione ozdoby i świąteczne dekoracje.

Wśród rozmaitości będzie można znaleźć też stroiki, ręcznie robione bombki choinkowe, aniołki, choinki, świąteczne wypieki oraz wiele innych dzieł, które na tę okazję stworzą lokalni artyści, twórcy, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, fundacje, szkoły czy przedszkola.

W sobotę, 4 grudnia, kiermasz odbywać się będzie w godzinach 8-11, zaś w niedzielę, 5 grudnia, od 13 do 16. Podczas dwudniowej imprezy, w Ogrodzie Technicznym będzie można także spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocników. Na zakończenie kiermaszu rozbłyśnie choinka, a w trasę wyruszy Świetlny, Strażacki Orszak Świętego Mikołaja. Wszystkie samochody, które wezmą udział w orszaku, będą kolorowo oświetlone.

Zobacz także: 
– Sandomierz. Burmistrz dostał dużą podwyżkę

Aby wziąć udział w wydarzeniu w charakterze sprzedawcy, należy zgłosić się telefoniczne pod nr 15 836 20 75 wew. 33, wypełnić kartę zgłoszenia, dostępną na stronie www.gminagorzyce.pl i odesłać ją do czwartku, 2 grudnia, na adres mailowy: promocja_gmina@gminagorzyce.pl.

Fot. GOK

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.