Hardcorowa jazda nad Jeziorem Tarnobrzeskim (zdjęcia)

4
1 z 33

Na bezdrożach nad brzegiem Jeziora Tarnobrzeskiego rozegrana została pierwsza w 2020 r. edycja zawodów off-roadowych w ramach Przeprawowych Mistrzostw H6. Na starcie zawodów stanęły 42 najlepsze polskie załogi.

Uwiecznił to okiem obiektywu znany fotoreporter Bogdan Myśliwiec.

32 zdjęcia:

1 z 33
Udostępnij
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek J Duszkiewicz
7 miesięcy temu

Gonic tych debili

djasiek573
7 miesięcy temu

To,,co się tam wyprawia–woła o pomstę…Poniszczone drzewa..Obdarte z kory..zryty teren..Zaśmiecony..Walające się taśmy foliowe,,,części samochodowe…Plamy olejów silnikowych..Tylko DEBIL mógł na coś takiego pozwolić..

Marek J Duszkiewicz
7 miesięcy temu
Reply to  djasiek573

Popieram protesty przeciw organizowaniu takiego rodzaju imprez. Chyba niemozliwe zeby odbywaly sie one bez wiedzy i zezwolenia prezydenta miasta.

zmartwiony
7 miesięcy temu

VETO !!! VETO!!! VETO!!! VETO !!! …
Nie życzę sobie takich imprez w okolicy jeziora, rycia w ziemi, zajechania terenu kołami samochodów (?). To ma być strefa ciszy. O taka strefę walczyli radni. Szkoda, że nie postawili VETO i dla samochodów.
Tak na marginesie, czy to jezioro nie bierze zbyt wiele na siebie? Imprezy muzyczne, pływania łódkami na wodzie, wypoczynek nad wodą, ćwiczenia żołnierzyków, ćwiczenia płetwonurków, łowienie ryb przez wędkarzy, zloty motocyklistów.
Czy nie za dużo jak na tak małą powierzchnię?
Brakuje mi tylko Masztalerza na motorówce WOPR-u.