Horoskop 10 IX

0

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Wreszcie zrobisz coś, do czego wcześniej nie mogłeś się zabrać. Przed tobą poważna rozmowa i być może jakieś rozliczenia. Zadania, które cię dotąd przerażały, okażą się całkiem proste, a nielubiany szef zrobi się miłym facetem. Przybędzie ci optymizmu i przestaniesz tak utyskiwać, narzekać oraz krzyczeć na rodzinę. Staniesz się człowiekiem spokojnym i wesołym. Los nie poskąpi ci towarzystwa osób, które lubisz.

BYK (21.04 – 20.05)

Będzie spokojnie i bez wielkich wrażeń, ale przecież właśnie to lubisz. Częściej zaczniesz spędzać czas z rodziną, dowiesz się nowych rzeczy o najbliższych, zaczniecie wychodzić na spacery, a może nawet po­jeździcie rowerami. Ktoś przyjdzie do ciebie pogadać, częściej będzie dzwonił telefon. Spory uda ci się załatwić na zasadzie ugody lub kompromisu. Możliwe, że pójdziesz do szkoły, zaczniesz się czegoś nowego uczyć.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Czas sprzyja rozwiązywaniu problemów. Bądź pewien, że twoje szare komórki cię nie zawiodą. Staniesz na wysokości zadania i poradzisz sobie ze wszystkimi trudnościami. Plany wyjazdowe lub biznesowe mogą nabrać przyspieszenia. Przed tobą pojawi się szansa dalekiej podróży. Łatwo nawiążesz nowe znajomości, a twoja śmiałość pozwoli ci zabłysnąć w towarzystwie lub nawet przekroczyć pewne bariery.

RAK (22.06 – 22.07)

Pewna koleżeńska zażyłość łatwo może się przekształcić w coś więcej. Jeżeli nie jesteś singlem, to się dobrze zastanów, co robisz, bo potem możesz żałować. Przed tobą jakiś zryw, być może początek realizacji ważnych planów, zmiana pracy lub rozpoczęcie czegoś nowego, nieznanego. Trzeba będzie zrezygnować z pewnych przyzwyczajeń, a za to nauczyć się funkcjonowania w całkiem innych sytuacjach niż dotychczas.

LEW (23.07 – 23.08)

Na własnej skórze przekonasz się, że powie­dzenie „Kto się czubi, ten się lubi” jest prawdziwe. Każda kłótnia przerodzi się w przyjaźń lub nawet coś więcej. Planety sprzyjają nawiązywaniu kontaktów i nauce. Możesz się zapisywać na szkolenia i kursy. Jeśli przed tobą są egzaminy, to zdasz je z całą pewnością. Nie będziesz narzekał na samopoczucie. Starczy ci siły, by sprostać nadpro­gramowym obowiązkom.

PANNA (24.08 – 23.09)

Nie zabraknie ci energii do zabawy i rozry­wek. Na dodatek poradzisz sobie także z pracą i obowiązkami domowymi. Harmonijnie ułożą się stosunki w rodzinie, nawet jeśli dotąd trochę się kłóciliście. Niektórzy z was rozwiną skrzydła do wysokiego lotu i osiągną sukcesy zawodowe. Pewne sprawy nabiorą przyspieszenia, pojawią się nowe możliwości dotyczące karie­ry i osobistego rozwoju. Będziecie miło wspominać udany urlop.

WAGA (24.09 – 23.10)

Niewykluczone, że trzeba będzie nagle zmie­nić plany, podjąć się nowych obowiązków, ekstra zadań lub usuwać awarie czy usterki. To także moment na rozpoczęcie ważnych rozmów lub negocjacji. Odbędziesz zaległe rozmowy przez telefon, umówisz się na od dawna planowane spotkanie, od którego wiele zależy. Jeśli teraz pojedziesz na urlop, to nawiążesz ważne znajomości, które przydadzą się w przyszłości.

SKORPION (24.10– 22.11)

W rodzinach nie będzie mdło i nudno. U singli szykuje się trochę zmian. Powalczysz o coś, czego pragniesz, sprzeciwisz się czemuś, czego nie lubiłeś, a musiałeś robić. Będziesz stanowczy w rozmowach i dasz z siebie wszystko w pracy i domu. Spełni się wiele życzeń dotyczących sfery uczuć, musisz tylko wiedzieć, na czym ci rzeczywiście zależy i co jest dla ciebie ważne. Będziesz zdecydowany i łatwo nie ustąpisz.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Ktoś zaproponuje ci wyjście do kina lub na spacer. Przygotuj się na miłe wieczory i pasjonujące rozmowy o ważnych dla ciebie sprawach. Poczujesz, że wszystko układa się tak, jak tego pragniesz. Twoja kariera będzie się rozwijała w kierunku, który już dawno jest wyznaczony. Możesz liczyć na pochwały lub nagrody, niewykluczona jest podwyżka lub dodatkowa praca. Zrobisz spory krok do przodu i przestaniesz mieć kłopoty finansowe.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Usłyszysz w pracy miłe słowa pod swoim adresem. Nie pozwól jednak sobą manipulować i nie bądź naiwny. To dobry czas na umawianie się ze znajomymi i spotkania z przyjaciółmi. Również na nawiązywanie kontaktów zawodowych, podpisywanie umów. Jeśli jesteś artystą, to muza usiądzie ci na ramieniu i stworzysz coś wyjątkowego, co przysporzy ci splendoru. Przekonasz się, że coś, czego się obawiałeś, wcale nie jest takie straszne.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Wiele się będzie działo i trudniej ci się będzie skupić na jednym celu. Sporo drobnych spraw może cię odciągnąć od tego, co ważne. Możliwe, że wyruszysz w podróż lub będziesz się do niej przygotowywać. Przed tobą wysiłek. Może cię czekać długi spacer, szybki marsz lub nawet wycieczka rowero­wa. Możesz także kopać ogródek albo wiele godzin siedzieć za kierownicą. Całkiem możliwe, że zrobisz generalne porządki lub będziesz przyjmował gości.

RYBY (20.02 – 20.03)

Wygląda na to, że weźmiesz udział w dużej imprezie. Może to być na przykład wesele albo jakaś wycieczka. Trudno ci będzie nie ulec owczemu pędowi i najprawdopodobniej dołączysz do tego, co robią inni. Pa­miętaj, żeby nie gubić numerów telefonów, bo mogą ci się teraz przydać. Nie rezygnuj także przed metą z czegoś, w co włożyłeś wysiłek. Czas sprzyja zrywaniu z rutyną i łamaniu schematów. Zadziwisz najbliższych i samego siebie.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.