reklama
Horoskop 10 XII - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Horoskop 10 XII

0

BARAN (21.03 – 20.04)

Stare sprawy i znajomości zaczną cię nudzić. Zechcesz poznawać nowych ludzi, znaleźć się w ciekawych sytuacjach i uczyć się czegoś nowego. Zapewne wybierzesz się w góry lub na inną wycieczkę, która będzie wymagała twojej inwencji i przyniesie ze sobą przygody. Obudzi się w tobie tęsknota za czymś interesującym, innym niż dotychczas i wreszcie zaczepisz sąsiadów, którzy niedawno się obok ciebie wprowadzili.

BYK (21.04 – 20.05)

Złożysz bardzo ważne obietnice i ich dotrzymasz, mimo tego, że będą wymagały od ciebie wiele poświęcenia. Upieczesz komuś tort, wysprzątasz dom za kogoś z rodziny albo zrobisz mu wielkie zakupy. I to ci sprawi ogromną przyjemność. Planety nakręcą cię do okazywania uczuć i robienia przemeblowania w domu. Posprzątasz sobie także na biurku. Szukaj pomysłów w pismach o wnętrzach i programach telewizyjnych.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Przed tobą ciekawe spotkania i pouczające dyskusje. Będziesz miał także więcej zadań do wykonania. Weźmiesz udział w jakiejś dużej naradzie albo zebraniu, możliwe, że ktoś cię poprosi o przeprowadzenie szkolenia lub prezentacji. Nie zechcesz myśleć ani o diecie, ani o wysiłku, pamiętaj jednak, aby nie jeść zbyt dużo słodyczy. Kieliszek dobrego wina pomoże ci zachować spokój duszy i ukoić nerwy w te zimne wieczory.

RAK (22.06 – 22.07)

Ktoś może wykorzystać twoje dobre serce i coś ci wykraść albo cię oszukać lub zasmucić. Mimo tego nie życz mu najgorszego, ale postaraj się już więcej go nie spotkać. Na przyszłość wyłapuj nieszczere osoby i trzymaj się od nich jak najdalej. Nawet gdyby poruszały się nie wiadomo jak nowoczesnym autem. Popołudnia będą sprzyjały zakupom. Trafi sz na bardzo korzystne okazje i kupisz coś atrakcyjnego nie tylko sobie.

LEW (23.07 – 23.08)

Zabierzesz się za zadania, które wymagają wysiłku i odwagi. Pokażesz innym, że stać cię na wiele. Teraz uda ci się łatwo wpływać na innych i przekonywać do swoich racji. W domu będą chodzili tak, jak im każesz, wykonają wskazane przez ciebie zadania. W pracy wreszcie posłuchają cię ci, którzy dotąd tylko udawali, że się z tobą liczą. Będziesz miał masę pomysłów i siły na kreatywne spędzanie wolnego czasu.

PANNA (24.08 – 23.09)

Będziesz miał większą wrażliwość na wszelkie zło tego świata. Pomożesz głodnym i zmarzniętym, zapewne zaangażujesz się w jakąś ważną akcję na rzecz ludzi słabszych lub chorych. Nie pozwolisz, aby ktokolwiek przy tobie się smucił lub był głodny. Będziesz miał dużo pracy, ale nie stroń od spotkań ze znajomymi. Koniecznie omów z nimi pewną ważną kwestię, która od jakiegoś czasu chodzi ci po głowie.

WAGA (24.09 – 23.10)

Poprawi się twoja sytuacja zawodowa. Jeżeli nie masz pracy, to ją znajdziesz. Jeżeli pracujesz, to ktoś oddeleguje cię do dodatkowych zadań, zleci coś nowego i bardzo atrakcyjnego, także fi nansowo. Humor ci się poprawi, bo w te święta będziesz mógł sobie pozwolić nawet na drogie prezenty. Pojawi się także trochę więcej wydatków na przyjemności dzieci. Rób to, co lubisz, nie przejmuj się komentarzami złośliwych i zazdrosnych.

SKORPION (24.10– 22.11)

Nie bierz na siebie więcej zadań domowych, bo się przeciążysz. Możesz narzekać i zacznie cię coś boleć. Najlepiej zrobisz, jeśli będziesz się dobrze bawić i korzystać z zaproszeń. Koniecznie przyjmij w domu osoby, które lubisz i dobrze je ugość, a możesz liczyć w przyszłości na rewanż. Nie będą dla ciebie problemem żadne prace wymagające znajomości przepisów. Zrobisz coś, czym zabłyśniesz wśród współpracowników.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Uważaj w sprawach fi nansowych, bo pojawią się dodatkowe wydatki na dom i bliskich. Lepiej trzymaj rękę na pulsie, jeśli w najbliższym czasie nie chcesz zobaczyć pustego portfela. Na pocieszenie będziesz prowadził bardzo wesołe życie towarzyskie. Wybierzesz się do kina na jakąś komedię, która ubawi cię do łez albo zjesz coś dobrego i wcale nie będziesz za to płacił. Ktoś cię zaprosi do siebie lub do restauracji.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Zadbaj o swoje zdrowie, bo wkrótce coś może ci zacząć szwankować. Szczególnie trzeba będzie zwrócić uwagę na żołądek i serce. Ktoś, na kogo nie liczyłeś, sprawdzi się w trudnej chwili jako twój bardzo dobry przyjaciel. Wesprze cię, pomoże, a być może nawet pożyczy lub w ogóle poświęci dla ciebie pieniądze. Zyskasz przyjaciela, ale rozczarujesz się niektórymi osobami, o których myślałeś, że są ci oddane.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Zaczniesz coś pisać lub zajmiesz się innego typu twórczością. Na razie do szufl ady lub na półkę, ale bądź pewien, że w przyszłości ktoś się tymi twoimi pracami zainteresuje i zyskasz sławę lub pieniądze. Ważną częścią twojego życia będzie praca charytatywna. Zapiszesz się do jakiejś organizacji i będziesz niósł pomoc lub zrobisz przyjemną niespodziankę dla biednych dzieci albo chorych ludzi. Wciągniesz się tak, że zapomnisz o swoich kłopotach.

 RYBY (20.02 – 20.03)

Z pewnością nie zabraknie dla ciebie pracy. Zarówno w biurze będą cię zarzucać dodatkowymi zadaniami, jak i w domu wciąż cię ktoś będzie prosił o pomoc lub poradę. Trzeba będzie wysłuchiwać czyichś zwierzeń, doradzać, ale nie martw się, że marnujesz czas. Z pewnością wyciągniesz z tego konstruktywne wnioski i czegoś się z tych cudzych błędów na przyszłość nauczysz. Nie będziesz się musiał martwić o pieniądze.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.