Horoskop 17 IX

0

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Spadnie na ciebie trochę obowiązków i spraw, o których wiedziałeś, że cię nie ominą. Mogą dotyczyć pracy, domu lub zdrowia. Palące stanie się uporządkowanie różnych rzeczy wokół siebie. Koniecznie się do tego zabierz, wcale nie będzie to trudne. A poza tym bez tego daleko nie zajdziesz. Znajdziesz czas na miłość, a twój związek nabierze kolorów. Pojawi się w nim dodatkowa jakość, być może znajdziecie nową wspólną pasję.

BYK (21.04 – 20.05)

Trzeba będzie podjąć decyzje dotyczące spraw materialnych, a także podzielić się obowiązkami domowymi. Tak dłużej już nie pociągniesz, musisz wygospodarować więcej czasu dla siebie. Te tematy mogą, niestety, spowodować pewne napięcia wśród domowników, ale nie pozwól się zbyć i zignorować, a postawisz na swoim. W pracy koniecznie kieruj się rozsądkiem, a nie emocjami. Nie daj się wciągnąć w spór czy kłótnię.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Kluczem do sukcesu będzie pilnowanie różnych szczegółów i niuansów, na które na co dzień nie zwracałeś uwagi. Jeśli zaufasz swojej intuicji i pomysłom, to staniesz się najbardziej kreatywnym pracownikiem w fi rmie. Dotyczy to także spraw domowych. Rodzina cię będzie podziwiać, ale znajdą się także złośliwcy, którzy zaczną ci zazdrościć. Pełen sukces odniosą ci, którzy zajmują się sztuką i medycyną, także naturalną.

RAK (22.06 – 22.07)

Codzienne wydatki pochłoną więcej pieniędzy niż zwykle. Trzeba będzie nagle coś pilnie kupić, być może jakieś lekarstwa lub nową kanapę, bo stara się popsuje. Trzeba będzie oddać pieniądze, jeśli jesteś winien. To wszystko sprawi, że poczujesz się niepewnie i nie będziesz wiedział, co cię czeka. Uwierz jednak w swoje szczęście, bo pojawi się ktoś, kto cię wybawi z kłopotów albo podpowie, jak z nich wybrnąć.

LEW (23.07 – 23.08)

Masz pewne powodzenie w interesach, ale pod warunkiem, że osobiście przypilnujesz wszystkich transakcji. Dbaj o zdrowie, ale nie martw się, jeśli coś ci zaszwankuje, bo w razie kłopotów bardzo szybko znajdziesz odpowiedniego lekarza, który cię wyleczy. Nie będziesz narzekał na życie uczuciowe. Będzie ono barwne i urozmaicone, znajdziesz ze swoją drugą połową nowe płaszczyzny porozumienia.

PANNA (24.08 – 23.09)

Nie poświęcaj spraw drobiazgom i uważaj na pieniądze, bo mogą ci uciekać. Uważaj na naciągaczy, którzy są gotowi wykorzystać twoje dobre serce. Nie daj się także nabrać na nadąsane miny dzieci lub partnera czy partnerki. Nie oglądaj się na nikogo i rób swoje, a z pewnością znajdziesz zadowolenie i odniesiesz sukces nawet w małych sprawach. Czas sprzyja pozbywaniu się wszelkich zaległości i wychodzeniu na prostą.

WAGA (24.09 – 23.10)

Tydzień przyniesie atrakcje i imprezy, a ty gdziekolwiek się pojawisz, będziesz wzbudzał zachwyt. Wniesiesz także ożywienie i twórczy niepokój. Uważaj, aby nie igrać z ogniem, bo silnie wpłyniesz na płeć przeciwną. Ktoś cię pochwali i staniesz się pewniejszy siebie. Bliscy docenią twoje starania i usłyszysz od nich miłe słowa. Czekają cię także ciekawe spotkania i dyskusje, niekoniecznie na tematy związane z codziennością czy polityką.

SKORPION (24.10– 22.11)

Trudno ci będzie wystartować z nowymi pomysłami, ale za to możesz umocnić swoją dotychczasową pozycję. Planety pomogą ci w przeprowadzeniu wszelkich porządków. W domu, pracy, a także w sercu. Pamiętaj, że jeśli się coś kończy, to powstaje miejsce na nowe. Oczekuj więc zaskakujących sytuacji i zabawnych zbiegów okoliczności. Być może także odkryjesz w sobie nowe zdolności do czegoś, co dotąd było ci obce.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

O życiu trzeba będzie pomyśleć z większą dozą realizmu. Sprawy materialne wyjdą na pierwszy plan. Warto zrobić porządki, policzyć fundusze, być może odwiedzić jakiś urząd i wykonać jakieś telefony, aby zdobyć ważne informacje. Może nie brzmi to zbyt interesująco, ale uwierz, że sprawi ci wielką satysfakcję i ulgę, że kłopoty masz już za sobą. Czas wolny przeznaczysz na życie towarzyskie i uwielbiane przez ciebie zajęcia.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

W życiu uczuciowym będzie spokojnie, zapanują zgoda i harmonia. Jeśli jesteś bez pracy, to zatęsknisz za stałym zatrudnieniem, gwarancją bezpieczeństwa, jaką daje stała, comiesięczna wypłata. Możesz teraz zrobić rozeznanie, zasięgnąć języka, przejrzeć ogłoszenia, ale uzbrój się w cierpliwość. Co prawda praca już na ciebie czeka, lecz znajdziesz ją dopiero za jakiś czas. Nadzieją są twoje kontakty towarzyskie, ktoś znajomy wreszcie się odezwie. WODNIK (21.01 – 19.02) Czeka cię wielkie sprzątanie np. w papierach, w komputerze. Zrobisz przegląd tego, czego brakuje w fi rmie i w domu. Dużo czasu poświęcisz dzieciom i zwierzętom. Będziesz bardziej otwarty na ludzi. Odwiedzisz kogoś z krewnych lub odnowisz znajomości z osobami, których dawno nie widziałeś. W miłości czeka cię ocieplenie. Poza tym ucieszysz się, bo na twoje konto mogą wpłynąć zaległe pieniądze.

RYBY (20.02 – 20.03)

Będziesz mieć świeży umysł i ciekawe pomysły. Jeśli jesteś twórcą, to natchnienie będzie ci sprzyjać. Także przyziemne sprawy dobrze ci pójdą. Ugotujesz coś bardzo dobrego albo ubierzesz się tak, że wszyscy będą na ciebie spoglądać. Praca i obowiązki domowe nie będą uciążliwe, znajdziesz czas dla siebie i ukochanej osoby. To dobry czas, aby zorganizować jakieś przedsięwzięcie. Na przykład przyjęcie.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.