Horoskop 17 XII - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Horoskop 17 XII

0

BARAN (21.03 – 20.04)

Wykorzystasz swoją intuicję. Poprowadzi cię ona w dobrym kierunku i wreszcie zaczniesz działać z pożytkiem dla innych, a nie tylko dla siebie. W fi nansach powodzenie będzie zmienne, ale bez poważnych kryzysów, a to zainspiruje cię do podjęcia kilku ważnych inicjatyw, które w przyszłości zaprocentują. Najważniejsze abyś przestał tracić pieniądze na coś, co jest szkodliwe i niezdrowe, na przykład na papierosy.

BYK (21.04 – 20.05)

Pracy będzie sporo, a poza tym nie zabraknie różnych dodatkowych zajęć. Pojawią się jakieś problemy, z których będziesz się musiał ratować u adwokatów albo przynajmniej coś poczytać lub kogoś zapytać. Wreszcie zbierzesz materiały do jakiejś zaległej pracy albo rozpoczniesz projekt, który przeleżał na półce. Może założysz fi rmę, zmienisz mieszkanie lub gdzieś wyjedziesz. W każdym razie przed tobą zmiany.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Podejmiesz ważną decyzję w sprawach uczuciowych. Możliwe, że przeprowadzisz jakąś ostateczną rozmowę albo też po prostu się oświadczysz lub powiesz wprost, że ci zależy. Zaobrączkowani będą planowali wyjazd, który ma im udowodnić, że ich uczucia nie osłabły. Może się to udać pod warunkiem, że przestaniecie się spierać i myśleć tylko o sobie. W najbliższej rodzinie urodzą się dzieci albo zaproszą cię na chrzciny.

RAK (22.06 – 22.07)

Pieniądze co prawda nie będą płynęły wartkim strumieniem, ale kiedy już przypłyną, to bardzo dobrze je spożytkujesz. Zainwestujesz w coś, co przyniesie profi ty w przyszłości albo kupisz coś bardzo potrzebnego. W domu przemówisz głośnym głosem i upomnisz się o swoje. Ktoś cię wreszcie wesprze w codziennych obowiązkach, odwiedzi cię gość, który za ciebie posprząta i ugotuje, a ty będziesz mógł poleżeć.

LEW (23.07 – 23.08)

Planety scalą związki, pomogą rozwijać wspólne zainteresowania. Częściej będziecie razem, lepiej się dopasujecie i dotrzecie. Dobry czas dla uczniów i studentów. Zaliczycie semestr, pozdajecie egzaminy, a na dodatek jeszcze ktoś zauważy wasze zdolności i złoży ciekawą propozycję. Będziesz podróżował w interesach albo w celach naukowych. Otworzą się przed tobą nowe perspektywy zawodowe.

PANNA (24.08 – 23.09)

Ktoś ci się oświadczy, złoży ważną deklarację. Całkiem możliwe, że nie odmówisz i się zrewanżujesz. W pracy i w domu wreszcie wykorzystasz swoją wszechstronność. Będziesz robił kilka rzeczy naraz, tak jak lubisz. Znajdziesz sposób, jak pomnożyć swój majątek. Co prawda na początku nie będzie ci wychodzić, ale wszystko przed tobą. Dużo nauczysz się od innych, mądrzejszych i bardziej doświadczonych.

WAGA (24.09 – 23.10)

Możliwe są spore wydatki związane z różnymi okazjami i świętami. Zrobisz komuś wspaniałe prezenty, ale nie ma co żałować. Wcale nie zbiedniejesz, a poza tym przysporzysz komuś szczęścia i radości. Zabierzesz się za zmiany w swoim wnętrzu i na zewnątrz. Możliwe nawet, że zrobisz sobie tatuaż albo zdecydujesz się na kolczyk w nietypowym miejscu. Będziesz więcej czytać albo porozmawiasz z psychologiem.

SKORPION (24.10– 22.11)

To czas przygód i zauroczeń, szczególnie jeśli jesteś singlem. Całkiem możliwe, że spędzisz z kimś upojny weekend. Jeżeli jednak masz swoją drugą połowę, to nuda uczuciowa także ci nie grozi. Przed tobą wycieczki i wyjazdy. Możesz wyjmować z szafy narty. W pracy pojawi się kilka pomysłów, jak się tyle nie narobić, a zarobić. Być może któryś nawet uda się zrealizować. Zaskoczy cię to, że zarobisz więcej, niż oczekiwałeś.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Szczęście będzie sprzyjało tym parom, które mają wspólny cel. Na przykład razem pracują, prowadzą fi rmę lub się uczą. Ktoś pchnie cię do przodu, zainspiruje do rozwoju i nie zechcesz już robić tego, co dotychczas. Zaczniesz marzyć o czymś lepszym, ale od marzeń do rzeczywistości jest kawałek drogi. Nie marnuj czasu. Pewne jest, że spotkasz na swojej drodze nowych przyjaciół i znajomych, z którymi będziesz się dobrze bawić.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Przed tobą przygotowania do czegoś, nad czym od jakiegoś czasu pracujesz. Idą zmiany. Zapanuje ruch w interesie, wciąż ktoś będzie do ciebie przychodził, codziennie będziesz coś innego gotował, a nawet całkiem możliwe, że znajdziesz lepszą pracę. Pamiętaj jednak, że nie wszystko złoto, co się świeci i nie wszystko będzie takie łatwe, jak się na początku wydaje. Zechcesz coś kupić, gdzieś zainwestować, ale dobrze to przemyśl.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Pojawią się nowe możliwości, dostaniesz intratną propozycję, która ułatwi ci życie. Na więcej będzie cię stać i pojawi się poczucie większej stabilności. Ale dobrze zrobisz utrzymując przez cały czas reżim w wydatkach. Rozrzutność nie jest korzystna, lepiej trochę odłożyć. Zaczniesz być bardziej aktywny pod względem towarzyskim, zaliczysz fi lmową premierę. Pochylisz się nad kimś, kto jest biedny albo niepełnosprawny. Zaangażujesz się w pomoc.

 RYBY (20.02 – 20.03)

Twoim udziałem staną się przygody i poszukiwanie lepszego życia. Może być barwnie i ciekawie, bo z pewnością zobaczysz trochę świata. Wyjazd zaplanowany na krótki wypad może się przedłużyć. W uczuciach bez przełomów. Za to w pracy i domowym życiu pokusisz się o eksperymenty, zaczniesz wdrażać nowatorskie metody i być może nawet przejdziesz na zdrową dietę. Nie daj się złapać komuś, kto wyciśnie z ciebie energię.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.