Horoskop 20 I

0

BARAN (21.03 – 20.04)

Uzgodnisz z dalszą i bliższą rodziną plany na najbliższy czas. Będziecie się wzajemnie wspierać, odwiedzać, a może nawet udacie się we wspólną podróż. Zrobisz duże, udane zakupy, będziesz szalał na wyprzedażach.

Kupisz sobie coś ładnego i od razu poprawi ci się samopoczucie. Przekażesz innym dobrą energię, częściej będziesz się uśmiechał i mówił ludziom miłe rzeczy. W zamian usłyszysz coś, co cię uszczęśliwi.

BYK (21.04 – 20.05)

Migiem ogarniesz wszelkie trudne obowiązki. Prace domowe nie będą dla ciebie żadnym problemem. Tym bardziej, że kupisz sobie urządzenie, które cię będzie w tym wspomagało. Więcej czasu wygospodarujesz dla siebie, na sport, spacery, spotkania ze znajomymi. Planety sprzyjają miłości i żartom, więc jeśli ktoś tego szuka, to teraz znajdzie. Poradzisz sobie ze wszystkim, na przykład szybko przygotujesz ucztę dla rodziny.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Czas zacząć planować ferie zimowe. Tym bardziej, że twoi bliscy mają duże oczekiwania pod tym względem i liczą na twoją pomysłowość oraz zaradność. Poprzeglądaj oferty, popytaj znajomych, a z pewnością coś atrakcyjnego znajdziesz i wszyscy będą zadowoleni. Najbliższym przychylisz nieba, ale nie zapominaj o sobie. Twój fryzjer nie może się już ciebie doczekać, a kosmetyczka zapomniała jak wyglądasz.

RAK (22.06 – 22.07)

Na twojej drodze staną ciekawe osoby. Nauczą cię czegoś nowego, trochę zadziwią, a może nawet zachęcą do podróżowania. Możliwe, że zaczniesz myśleć o zmianie pracy lub dłuższym wyjeździe. Pamiętaj, że wszystko jest do zrobienia, a być może już niebawem dostaniesz bardzo ciekawą propozycję nie do odrzucenia. W domu nie daj się sprowokować do awantury. Policz do dziesięciu albo wyjdź na spacer. sprowokować do awantury. Policz do dziesięciu albo wyjdź na spacer.

LEW (23.07 – 23.08)

Ten czas poświęcisz najbliższym. Koniecznie zaplanuj romantyczny wieczór z drugą połówką, a jeśli jej jeszcze nie masz, to zaproś kogoś na randkę. Odmowa ci nie grozi, bo jesteś teraz wyjątkowo atrakcyjny. Samotnym przybędzie adoratorów, a zaobrączkowani często będą wychodzić razem do kina, teatru lub na spacer. Będziesz przebywał w towarzystwie kogoś, kto umie cię rozbawić, przy kim zapomnisz o kłopotach.

PANNA (24.08 – 23.09)

Kilka dni nerwowych, a potem się wyluzujesz i odstresujesz. Będziesz w dobrym humorze i rozśmieszą cię nawet ci, którzy wcześniej wydawali ci się nudziarzami. Zgoń rodzinę z kanapy i zaplanuj wspólne wyjścia. Planety sprzyjają odnawianiu starych znajomości, więc nie bądź zdziwiony, jeśli zadzwoni lub skontaktuje się z tobą w inny sposób ktoś, o kim już prawie zapomniałeś. Jednak nie będziesz się smucić z tego powodu.

WAGA (24.09 – 23.10)

Planety zachęcą cię do ruchu i diety, a także do dbania o wygląd i kondycję. Pamiętaj, że spacery, łyżwy, basen i bieganie poprawią krążenie i przyspieszą pracę jelit. Bądź realistą i nie składaj bliskim obietnic bez pokrycia. Nie zapowiadaj, że wcześniej będziesz w domu, kiedy tego nie możesz zrobić. Nie obiecuj, że pojedziecie na zakupy, kiedy nie masz czasu lub cię nie stać. Wesprzesz znajomych, którym nagle się coś wydarzy.

SKORPION (24.10 – 22.11)

Planety przyniosą dobre pomysły na siebie i na to, co chcesz robić w życiu. Ci, którym się nie wiedzie zawodowo, podejmą decyzję o wyjeździe za granicę. Osoby niezadowolone ze swojej pracy, zaczną się rozglądać za innym zatrudnieniem. Szansę mają ci, którzy starają się o kredyt lub chcą rozpocząć jakąś dużą inwestycję. Wszystko, co teraz kupicie lub rozpoczniecie, w przyszłości przyniesie wam spore profity.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Nikt nie będzie się z tobą nudzić. Masz teraz szanse dostawać prezenty oraz słyszeć komplementy. Sam nie zostaniesz dłużny, także sprawisz komuś bardzo miłą niespodziankę. Staniesz się bliski dla kogoś, kogo znasz od jakiegoś czasu. Zawrzesz nowe przyjaźnie i poszerzysz grono znajomych. Dla samotnych na horyzoncie pojawi się miłość, i to zapierająca dech w piersiach. Zaobrączkowani też nie będą się nudzić.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Wyjaśnisz wszelkie spory w domu i w pracy. Postanowisz więcej pomagać tym, którzy tego potrzebują. Ktoś odwdzięczy ci się tak, jak lubisz – prawdopodobnie upiecze dla ciebie ulubione ciasto lub zaprosi cię do kina na najnowszą komedię. Załagodzisz napięcia w domu i komuś powiesz coś miłego. Nieśmiali wreszcie nabiorą odwagi i zaczną rozmawiać z ludźmi. Będą korzystali z zaproszeń i być może ktoś wpadnie im w oko.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Pamiętaj o obietnicach, jakie złożyłeś najbliższym. Jeśli zapowiedziałeś, że będziesz im poświęcał więcej czasu i gdzieś razem będziecie wychodzić, to dotrzymaj słowa. Jeżeli ktoś liczy na wspólny wyjazd, wyjście na zakupy lub na łyżwy, to spełnij jego życzenia, bo inaczej się na ciebie pogniewa. W pracy zaczniesz wreszcie realizować swoje wcześniejsze plany i pomysły. Bardzo się zdziwisz przy najbliższej wypłacie.

 RYBY (20.02 – 20.03)

Będziesz miał bardzo dobrą rękę do interesów. Z wyczuciem podejmiesz ważne decyzje. Planety sprzyjają zdobywaniu cennych kontaktów i rozkręcaniu biznesów. Pogodzisz się ze złośliwymi krewnymi lub sąsiadami, rozwiążesz czyjeś tajemnice. Odkryjesz, że jednak masz obok siebie bratnią duszę. Przyjmij zaproszenia do kina, teatru lub na kawę. Ci w związkach poczują się dobrze ze swoim partnerem, a single kogoś poznają.

Share.

Comments are closed.