Horoskop na 2020 rok, sprawdź jakie niespodzianki przyniesie Ci los na kolejne 12 miesięcy.

0

Rozpoczynamy nową dekadę. Nowy start i nowe możliwości stoją przed nami otworem. Zaczynamy nowy rozdział w życiu i wkraczamy w 2020 rok.

Dla kogo z nas okaże się rokiem szansy, a dla kogo czasem zmian? Komu jest pisane szczęście w miłości, a komu spełnienie zawodowe? Czy możesz liczyć na poprawę swoich finansów lub lepsze relacje rodzinne?

Sprawdź nasz horoskop na 2020 rok. Podpowiemy, co szykuje dla Ciebie los i na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Kilka cennych wskazówek sprawi, że być może uda Ci się ominąć przeciwności losu lub odpowiednio przygotować się na czekające wyzwania.

Znak zodiaku to symbol charakteru ludzkiego. Przeczytanie horoskopu nie sprawi, że życie stanie się prostsze, lecz nada odpowiedni kierunek naszym poczynaniom. Nic nie przychodzi ot tak. Aby wróżby miały sens, musisz uwierzyć w siebie i realnie ocenić swoje możliwości oraz konsekwencje związane z działaniem. Warto kierować się rozumem i intuicją, aby zaznać spełnienia i satysfakcji w ważnej dla nas sferze życia.

Przedstawiamy wielki horoskop roczny na 2020 r. Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj jakie niespodzianki szykuje rok.

Baran (21.03-19.04)

Osoby spod tego znaku będą analizować swoje postępowanie i zastanawiać się nad każdą decyzją. Szczęście i radość zależeć będą od samego Barana. Postawa ma największy wpływ na to, jak się czujesz. Finansowo będzie to bardzo dobry rok, osoby spod tego znaku dostaną od losu to, na co zasłużyli. Barany będą przesiewać przyjaciół przez sito, sprawdzając, kto z nich jest prawdziwy, a kto nie.

Byk (20.04-20.05)

Byki w 2020 roku powinny mniej odbierać świat rozumowo, a bardziej uczuciowo. Wtedy ich decyzje będą właściwe. Byki mogą w tym roku spotkać miłość swojego życia. Nie będzie to jednak związek poprzedzony chłodną analizą czy partner będzie dla nich dobry. Byk jest materialnym znakiem zodiaku i pieniądze są dla niego ważne. W tym roku będzie myślał o nich zacznie mniej niż zwykle. Stosunki międzyludzkie Byków ułożą się bardzo dobrze.

Rak (22.06-22.07)

W roku 2020 Rakom wszystko będzie się udawało. Czego się nie dotkną – rozkwitnie. W miłosnym życiu osób spod tego znaku panować będzie sielanka. Odczuwać będą zadowolenie ze swojego związku. W finansach wszystko będzie się udawać. Raki nie powinny się niczego bać. 2020 rok będzie czasem poznawania ludzi i licznych podróży ze znajomymi.

Bliźnięta (21.05-21.06)

W tym roku Bliźnięta będą się łatwo do czegoś zapalać lub robić coś nieprzemyślanego. Rok 2020 może być czasem kłótni oraz gwałtownych i nieprzemyślanych zachowań. W 2020 roku pieniądze będą przychodzić Bliźniakom praktycznie z każdego źródła. Stare, niesprostowane sprawy w tym roku wyklarują się.

Lew (23.07-22.08)

W 2020 roku Lwy będą mieć poczucie spełnienia w bardzo wielu dziedzinach życia. W miłości będą mieć wreszcie to, czego od dawna oczekiwały. Lwy nie powinny przesadzać ani w samodzielnym leczeniu, ani w lekceważeniu dolegliwości. Jeśli Lwy mają dość swojej pracy i marzą o nowej, to nadchodzi idealny czas, żeby ją zmienić. Wszystkie wcześniejsze problemy rodzinne w 2020 roku będą się Lwom pomyślnie rozwiązywać.

Panna (23.08-22.09)

Dla Panny rok 2020 będzie czasem nowej drogi. Będzie zaczynać wszystko od nowa, zapominać o przeszłości i otwierać się na przyszłość. W miłości pojawi się szansa na poznanie kogoś nowego. To będzie dobry rok na otworzenie własnego interesu lub rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia. W pracy Panny będą stawiać sobie nowe cele i konsekwentnie je realizować.

Waga (23.09-22.10)

Waga jest znakiem, który ciągle coś rozważa. Dlatego rok 2020 będzie dla niej czasem, w którym wreszcie będzie musiała się na coś się zdecydować. Nowy rok to idealny moment na zadeklarowanie swojego statusu związku. Na przyjaciół Wagi nie będą narzekać. Będą stali za nimi murem i wspierali w podjętych decyzjach.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpiony mają wszystko, co potrzebne, do realizacji planów. Muszą tylko to dobrze wykorzystać. Będą rozchwytywani, ludzie będą ich uwielbiać, a partnerzy pomagać. Będą mieć dobre stosunki z przyjaciółmi i rodziną. To będzie idealny rok na granie w gry liczbowe i przypływ gotówki.

Strzelec (22.11-21.12)

Jeśli w 2020 roku Strzelce o czymś pomyślą, los im to zaraz przyniesie. Nawet w stałych związkach wszystko nabierze przyśpieszenia. Jeśli były problemy, bardzo szybko znajdzie się sposób na ich rozwiązanie. Wszelkie inwestycje związane z ruchem i transportem przyniosą sporo pieniędzy. Spotkania z rodziną i przyjaciółmi staną się rzadkością. Strzelcom będzie brakować czasu.

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec w 2020 roku będzie odpoczywał od zawirowań życiowych. Będzie miał kłopot z podjęciem decyzji, znajdzie się w zawieszeniu. W miłości Koziorożce nie powinny spodziewać się zmian. W nowym roku zostaną z tym, co mają już teraz. Koziorożce będą w tym roku mieć ochotę na odrobinę samotności. Dużo lepiej będą się czuć same ze sobą niż w wśród ludzi.

Wodnik (20.01-18.02)

Rok 2020 przepowiada wodnikom życie w iluzji. Muszą uważać, bo będą widzieć świat nie takim, jaki jest naprawdę. Wodniki w 2020 roku mogą poznać osobę, która ich zafascynuje. Będzie pociągająca i tajemnicza, ale trudno będzie z tego stworzyć prawdziwy związek. Wodniki powinny w tym roku bacznie obserwować swój nastrój. Mogą im bowiem grozić stany depresyjne.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby powinny w tym roku kierować się chłodną logiką i spokojnie analizować sytuację. Nie powinny działać pod wpływem chwili. To będzie dobry rok na inwestowanie. Ryby będą mieć głowę na karku i będą wiedziały dokładnie, czego chcą. Jeśli w rodzinach są jakieś problemy i nieporozumienia, to w tym roku zostaną one zniwelowane.

Share.

Comments are closed.