Interwencja policji na Dzikowie w Tarnobrzegu, uszkodzony radiowóz [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Interwencja policji na Dzikowie w Tarnobrzegu, uszkodzony radiowóz [zdjęcia]

15
1 z 9

Późnym wieczorem w Tarnobrzegu funkcjonariusze policji zostali wezwani do interwencji na ul. Pawłowskiego. Grupa ludzi zachowywała się głośno. Dwie osoby zostały zatrzymane.

Około godz. 22 policjanci zostali zadysponowani do interwencji na ul. Pawłowskiego w Tarnobrzegu. Grupa ludzi miała zachowywać się głośno.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Strażacy wezwani do pożaru mieszkania. Paliła się… żarówka [zdjęcia]

Funkcjonariusze udali się na wskazane miejsce. Policjanci nie mieli łatwego zadania. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, jedna osoba została zatrzymana za utrudnianie przeprowadzania czynności. Z kolei inny członek grupy uszkodził butelką radiowóz. Został zatrzymany na 48 godzin.

1 z 9
Udostępnij

15 komentarzy

 1. Tak sie zastanawiam. Skąd redaktorzy TN wiedza o interwencjach policji? Czy policja informuje ich o tym, czy jest podpisana jakaś umowa z Policją o zgłaszaniu i nagłaśnianiu takich interwencji?

 2. Dzisiejsza policja niestety obawia sie zeby im czasem krzywdy nie wyrzadzic…po takim spotkaniu z byla milicja i rzuceniu butelka w radiowoz nie staneli by w tym miejscu juz nigdy wiecej…

  • To nie policja się boi. Tylko takie mamy regulacje prawne. Policja jak wchodzi na interwencję do wandali itp. To powinna złapać taką bandę za pysk i na glebę. Wtedy byłby spokój.

 3. niech siedza za kratami pałowac ich , dzicz hołota zachowac sie nie potrafi a bez kultury , nie maja co robić imprez sie im chciało

 4. To jest typowy przejaw cwaniactwa i głupoty,widać chcieli zaistnieć w grupie -no jak na moje oko to zaistnieją co najmniej na rok w zawiasach,o kasie nie wspomnę!

 5. Dokładnie sprać dupy gówniarzy Zamiast siedzieć w domu to roznoszą koronawirusa .Odpowoedzialni rodzice by trzymali ten motłoch zamknięty pod kluczem.

 6. Policjanci powinni ich wypałować tak, żeby ruski miesiąc popamiętali.

   • UWAGA: Cenzura w TN, gorsza ni z za PRL-u. Gdzie się podział mój post?
    “Ani E ani OMO nie wypierze tak jak ZOMO”.

    • Sorry, dla TN, w innym miejscu zamieściłem tekst o proszku E i OMO, ale ten tekst o proszkach jest jak najbardziej aktualny :-))) do opisanego wyżej zdarzenia.