Jacek Zieliński trenerem Stali Stalowa Wola?

0

Stal Stalowa Wola dała swojemu sztabowi szkoleniowemu ultimatum na nadchodzące dwa spotkania. Tymczasem już zaczęły się spekulacje, kto mógłby ewentualnie zastąpić Szymona Szydełko. Jak informuje dziennikarz śledczy Szymon Jadczak, klub miał już zwrócić się z ofertą do Jacka Zielińskiego.

Coraz ciekawiej wygląda sytuacja w Stalowej Woli. Wczoraj informowaliśmy, że Stal postawiła ultimatum trenerowi Szymonowi Szydełko: Stal Stalowa Wola wyznaczyła ultimatum dla trenera!

Jak poinformował na Twitterze dziennikarz śledczy Szymon Jadczak, klub już teraz rozgląda się za ewentualnym następcą. Stal miała zaoferować pracę Jackowi Zielińskiemu, byłemu szkoleniowcowi m.in. Lecha Poznań i Cracovii. Ostatnim klubem, który prowadził, była w 2019 roku Arka Gdynia.

Pochodzący z Tarnobrzega Jacek Zieliński to wychowanek Siarki. Szkoleniowiec wielokrotnie zapowiadał, że w przyszłości będzie chciał poprowadzić swój pierwszy klub w karierze piłkarskiej. Widywany jest też często na trybunach przy Alei Niepodległości 2. Czy jest zatem możliwe, by poprowadził głównego rywala Siarki?

Zobacz także:
– Dobre wieści sportowe na Święcie Sportu w Sandomierzu. Przekazała je wiceminister Anna Krupka
– Uwaga! Rozpoczyna się remont ważnego skrzyżowania w Tarnobrzegu!

– Tarnobrzeski „Rolnik” stawia na ekologię [zdjęcia]
Share.

Comments are closed.