reklama
Jajcarze przecięli wstęgę - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 13 sierpnia
reklama

Jajcarze przecięli wstęgę

0

W sobotę, 20 lipca, uroczyście przecięto wstęgę na drodze prowadzącej do Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Uczynili to przedstawiciele grupy „Tarnobrzeska Emigracja”. „Emigranci”  to  młodzi  tarnobrzeżanie,  którzy  na  co  dzień  mieszkają poza swoim rodzinnym miastem i raz w  roku  zapraszają  do  niego  grupę znajomych z całego kraju.

Od trzech lat przy okazji tych wizyt odbywają się uroczystości otwarcia będących akurat na  ukończeniu  inwestycji.  Dwa  lata temu była to restauracja Mc Donald’s, rok temu wiadukt nad torowiskiem na ulicy Sienkiewicza.

Tym razem wybór padł na Park Przemysłowo-Technologiczny na osiedlu Zakrzów. Jako że od ulicy Warszawskiej park odgradza wysokie ogrodzenie z blachy otwarcie zorganizowano na jego tyłach – na drodze prowadzącej od parku w stronę  ulicy  Batalionów  Chłopskich. „Emigranci” – Michał Litwin i Sebastian Stępniowski – w blasku fleszy i pod  okiem  kamer  wspólnie  przecięli wstęgę.  Uroczystości  przyglądało  się kilkunastu ich znajomych, między innymi z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Kielc czy Częstochowy. (…)

Rafał Nieckarz

Więcej w papierowym wydaniu „TN”.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.