Linia specjalna "Kruków" zostanie uruchomiona w sobotę i niedzielę w Sandomierzu. Jakie jeszcze zmiany czekają na pasażerów w okresie Wszystkich Świętych?
W sobotę, 31 października autobusy będą kursować jak w soboty, zaś następnego dnia jak w niedzielę i święta.
Wszystkie autobusy linii numer 2 wykonywane z huty szkła w kierunku ulicy Dobkiewicza (szpital) będą zajeżdżać pod cmentarz krukowski, natomiast kursy linii numer 5 w kierunku Mokoszyna będą się odbywały przez ulicę Dobkiewicza i Lubelską (cmentarz krukowski) z pominięciem przystanku przy Długiej.
Autobusy dodatkowej linii specjalnej "Kruków" będą kursować trasą: ulica Kwiatkowskiego (u zbiegu z Lubelską) - Kwiatkowskiego - Ożarowska - Mickiewicza - Armii Krajowej - Koseły - Mickiewicza - Zawichojska - Kwiatkowskiego (u zbiegu z ulicą Lubelską). Odjazdy z przystanku początkowego przy ulicy Kwiatkowskiego (u zbiegu z ulicą Lubelską) będą wykonywane o godzinie: 8:35, 9:15, 9:55, 10:35, 11:15, 11:55, 12:35, 13:15, 13:55, 14:35, 15:20, 15:50, 16:30, 17:10 i 17:50.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz