Jak mądrze kupować obserwujących na Instagramie? - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 30 listopada
kondolencje
reklama

Jak mądrze kupować obserwujących na Instagramie?

0

Instagram działa jak taki wielki wir wodny, kto się znajdzie w jego zasięgu, ten zostaje wciągnięty w jego otchłań. Śmiało można powiedzieć, że wciągnął on już ponad miliard osób. Tyle bowiem liczy społeczność tego portalu społecznościowego. Prędzej czy później kto dołączy do tej społeczności zapragnie być zauważonym. Z tego niesamowitego środowiska mieszanki ludzkich nacji, doskonale zdają sobie sprawę specjaliści od marketingu. Bezapelacyjne stwierdzić można, że nie ma bardziej działającego na ludzi nośnika reklamy. Ktoś powie, że jest przecież telewizja, ale czy jest na świecie stacja telewizyjna o globalnym zasięgu, mogąca dotrzeć do ponad miliarda osób? Nie ma takiej. Nie oznacza to, że każdy post na Instagramie dociera do miliarda osób, ma jednak taka szansę.

Jak zbudować swoją społeczność na Instagramie?

Jest kilka operacji na smartfonie czy laptopie do wykonania, bez których nie ma się żadnych szans. Podstawą jest rejestracja konta i co dalej:

– nazwa konta
– zdjęcie
– biogram

Kolejnym elementem jest pierwszy post. Wiadomo Instagram to miejsce stworzone z przeznaczeniem na publikowanie zdjęć. Dziś trochę się to już zmieniało i można publikować grafiki, krótkie filmiki, krótkie treści itp. Każda publikacja powinna być dobrze przemyślana. Rodzi się pytanie – czy to wystarczy?

Budowanie własnej społeczności na Instagramie.

Sam, nawet najlepszy, post nie daje żadnej szansy na popularność konta. Aby można było o jakiejkolwiek popularności myśleć, trzeba najpierw zbudować własną społeczność.

 

Społeczność wokół konta to obserwujący, im jest ich więcej, tym szybciej konto się rozwija. Followersi są najważniejsi, a tuż za nimi lajki. Prawda jest taka, że najwięcej polubień otrzymuje się od obserwujących konto, natomiast lajki od przypadkowych użytkowników nie gwarantują, że zostaną oni obserwatorami.

Jak z powyższego widać, operowanie kontem na Instagramie wymaga wielu zabiegów. Czas to największy sprzymierzeniec każdego nowego użytkownika. Trzeba mieć świadomość tego, że czas zabrany z życia użytkownika przeznaczony na obsługę konta jest albo czasem zwycięskim, albo niestety straconym.

Jak szybciej pozyskać obserwujących na Instagramie?

Są na to dwa sposoby, pierwszy to żmudna i czasochłonna praca organiczna, drugi to kupno pakietów użytkowników.

Większość osób korzysta z pracy organicznej i sama stara się zbudować własną społeczność. Według użytkowników Instagrama społeczność pozyskana pracą organiczną jest najbardziej pożądana. Dużo w tym racji, jednak jeśli konto używane jest do celów promocyjnych i nie podeprze się wsparciem zewnętrznym to ma małe szanse na osiągnięcie spektakularnych sukcesów. Losowi trzeba czasami pomóc i wesprzeć go w tym przypadku kupując pakiety zawierające followersów. Jedną z ofert znajdziesz tutaj.

Gdzie można kupić followersów?

W sieci internetowej działa bardzo dużo firm oferujących usługi polegające na prowadzeniu kont na Instagramie, wspieraniu kont oraz oferujące pakiety konkretnych reakcji. Wystarczy, że wyszukasz frazę lajki/followersi na Instagramie, a wyświetli Ci się pełno stron, które oferują takie usługi. Jedną z ofert znajdziesz pod tym linkiem – https://polskielajki.pl/produkt/kup-instagram-followers/

 

Na co zwrócić uwagę kupując pakiety obserwujących?

Jest kilka elementów decydujących o tym czy poczyniona inwestycja w zakup pakietów followersów będzie opłacalna. Można ująć to w kilka punktów stanowiących przewodnik jak się w tym świecie poruszać.

1. Grupa docelowa
Każdy promujący cokolwiek na Instagramie powinien mieć jasno określoną grupę odbiorców do których chce dotrzeć. Grupa ta to docelowi odbiorcy i według tego kryterium dokonywać zakupu pakietów followersów.

2. Wiek grupy docelowej
Wiadomo, ze co innego interesuje młode osoby, co innego ludzi w średnim wieku, a jeszcze co innego seniorów. Kierując swój profil do określonej wiekowo grupy należy uwzględnić to kupując pakiety reakcji.

3. Kraj grupy docelowej
Jeśli konto ma promować rożne treści wśród polskiej społeczności Instagrama, to kupując pakiety obserwujących powinni pochodzić z Polski.

4. Miejsce zamieszkania
Kierując swój przekaz na Instagramie do społeczności wielkomiejskiej powinno się taką grupę uwzględniać kupując pakiety reakcji. Zazwyczaj inne zainteresowania posiadają mieszkańcy różnych ośrodków i terenów na których się te ośrodki znajduja.

5. Płeć grupy odbiorców
Bardzo ważny aspekt każdej akcji promocyjne. Najłatwiej kiedy promocja jest uniwersalna i interesująca obie płcie. Inaczej wygląda to kiedy promocja dotyczy konkretnie kobiet czy mężczyzn wtedy należy to bardzo dokładnie rozpatrzyć kupując obserwujących.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.