Jechał po pijaku i… uderzył w radiowóz!

0

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu otrzymał informację, że na drodze relacji Zawichost – Dwikozy porusza się pojazd marki BMW, którego kierowca może znajdować się pod działaniem alkoholu. Kierujący nie zatrzymał się do kontroli i uderzył w policyjny radiowóz. Okazało się, że 29 latek miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj tuż po godzinie 20:00 Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu otrzymał informację z której wynikało, że na trasie relacji Zawichost- Dwikozy może poruszać się nietrzeźwy kierowca BMW. Informacja ta natychmiast została przekazana policjantom pełniącym służbę na terenie gminy Dwikozy.

Po chwili mundurowi zauważyli opisywany pojazd. Natychmiast przystąpili do jego zatrzymania, jednak kierowca nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe. W trakcie zatrzymania mężczyzna jadący pojazdem uderzył w tył radiowozu. Podczas przeprowadzonych czynności okazało się, że za kierownicą BMW siedział 29 –latek. Badanie trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo pasażerem pojazdu którym kierował nietrzeźwy mężczyzna, był 57-latek poszukiwany do odbycia kary w Zakładzie Karnym.

Źródło: Policja

Share.

Comments are closed.