Jechał za szybko i po pijaku

0

W miniony weekend niżańscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wszystkim zatrzymane zostały prawo jazdy.

W sobotę policjanci ruchu drogowego pełnili służbę w Rudniku nad Sanem, kontrolując prędkość kierowców. Około godz. 17, zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. Kierowca pojazdu jechał z prędkością 97 km/h przy ograniczeniu do 50. Czuć było od niego alkohol. Badanie stanu trzeźwości wskazało ponad promil alkoholu w organizmie 43-letniego mieszkańca Stalowej Woli. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego pojazd został odholowany na parking strzeżony.

W sobotę przed godz. 18, policjanci zatrzymali kierowcę forda escorta. 52-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w miejscowości Maziarnia. Dodatkowo kierowca nie posiadał polisy OC i dowodu rejestracyjnego z ważnymi badaniami technicznymi. Pojazd został zabezpieczony przez rodzinę.

Trzeci nietrzeźwy kierowca został zatrzymany po godz. 10 w niedzielę, w Krzeszowie Dolnym. Kierujący peugeotem, 44-letni mieszkaniec Bystrego, miał 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: Policja Nisko

Share.

Comments are closed.