reklama
Justyna Gamoń-Wesołowska udzieliła wywiadu dla magazynu „Moda w Polsce”! - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Justyna Gamoń-Wesołowska udzieliła wywiadu dla magazynu „Moda w Polsce”!

1

Justyna Gamoń-Wesołowska, założycielka marki GA MON oraz Fundacji Artystycznej GA MON, udzieliła wywiadu dla jednego z najbardziej prestiżowych magazynów branżowych w Polsce – „Moda w Polsce”.

„Moda w Polsce” to ekskluzywny magazyn biznesowy, profesjonalnie zajmujący się branżą mody. Wywiadu dla czasopisma udzieliła Justyna Gamoń-Wesołowska, pomysłodawczyni wydarzenia promującego region – Sandomierz Fashion Street. Opowiedziała w nim o swojej działalności na Podkarpaciu i wyznaczaniu trendów w modzie. Przedstawiła serce swojej marki – folk lasowiacki, który jest główną inspiracją jej projektów. Tarnobrzeżanka podkreśliła w rozmowie, jak piękna i bogata jest nasza kultura, przedstawiając ją we współczesnych tendencjach. Zaznaczyła, że folk, wzornictwo i tradycje mogą doskonale odnaleźć się w garderobie współczesnej kobiety.

Wywiad w magazynie „Moda w Polsce” to niezwykły prestiż, szansa na prezentację swojej osoby i działalności jaką prowadzę. Jestem niezwykle dumna, że miałam okazję udzielić wywiadu dla topowego pisma, a tym samym pokazać, że Podkarpacie jest ciekawe i może również wyznaczać trendy – mówi pomysłodawczyni Sandomierz Fashion Street.

W magazynie przedstawiono również sylwetki innych osób z regionu, które także są związane z modą, jak choćby projektantki mody Ewa Zbaraszewskiej ze Stalowej Woli, czy też Donaty Marczak, projektantki biżuterii, również pracującej w hutniczym mieście.

Magazyn „Moda w Polsce” był patronem honorowym Sandomierz Fashion Street. Na wydarzenie przybyła sama redaktor naczelna pisma, Lidia Przybylska. – Tak ważna osoba, jak Pani Lidia, która również pochodzi z Podkarpacia i pała ogromnym sentymentem do tego regionu, dała nam mnóstwo wskazówek i spostrzeżeń podczas imprezy – mówi nam Justyna Gamoń-Wesołowska.

 

 

Jeden komentarz