Już jutro mecz Stal Stalowa Wola – Lech Poznań. Spotkanie skomentuje Mateusz Borek!

0

Jutro o godz. 12:15 na stadionie w Boguchwale odbędzie się bardzo prestiżowe spotkanie dla piłkarzy ze Stalowej Woli. W meczu 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski podopieczni Szymona Szydełko zmierzą się z ekstraklasowym Lechem Poznań. Transmisja od 12:00 w Polsacie Sport.

Po losowaniu par 1/8 Pucharu Polski, w którym Stal trafiła na tak atrakcyjnego rywala, jak Lech Poznań, sporo mówiło się o różnych możliwościach (pod względem terminu i miejsca) rozegrania tego spotkania. A wszystko przez przeciągniętą w czasie przebudowę stadionu przy ulicy Hutniczej. Całą sprawę skwitował Zbigniew Boniek – Mecz Stal Stalowa Wola – Lech Poznań na wiosnę? Zbigniew Boniek odpowiedział

Jutrzejsze spotkanie w Boguchwale skomentuje pochodzący z podkarpacia, znany ekspert piłkarski Mateusz Borek. 46-letni dziennikarz, urodzony w Dębicy, od lat pracuje w Polsacie Sport, gdzie komentuje piłkarskie spotkania, prowadzi program “Cafe Futbol”, a także zajmuje się sportami walki: występuje na galach KSW oraz sam jest promotorem walk bokserskich i prowadzi grupę MB Promotions. Wracając do piłki nożnej, Borek jest stałym ekspertem w programie “Misja Futbol”. To właśnie w nim, wczoraj zapowiedział, że skomentuje mecz Stal Stalowa Wola- Lech Poznań.

Fot. Zrzut z ekranu, program Misja Futbol

Fragment rozmowy na temat meczu Stali z Lechem oraz o podkarpackiej piłce od 1:02:00.

Share.

Comments are closed.