Kabaret Neonówka w Tarnobrzegu!

0

18 października w Tarnobrzegu odbędzie się jubileuszowy koncert kabaretu Neo-Nówka, podsumowujący 15-lecie jego działalności. 

W programie największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu “Niebo”, który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką   z każdej niewygodnej sytuacji. Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki.

Koncert odbędzie się w haki MOSiR. Początek imprezy o godzinie 20.15.  Czas trwania programu to około 100 minut. Ceny biletów: 55 zł, 60 zł i 70 zł. Indywidualnie bilety można nabyć w MOSiR Al. Niepodległości 2 –  bufet przy basenie w godz. 12.00 – 19.00, w Biurze Turystycznym  POLTUR, pl. Bartosza Głowackiego 36 w Tarnobrzegu, w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Rynek 20 w Sandomierzu lub na stronie  internetowej   www.biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmowane są pod numerem Tel.: (41) 361-80-47.

Share.

Comments are closed.