reklama
Kacper Serafin z Nowej Dęby spotkał się z Lewandowskim, a potem wziął udział w programie "Pytanie na śniadanie" [wideo] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 20 sierpnia
reklama

Kacper Serafin z Nowej Dęby spotkał się z Lewandowskim, a potem wziął udział w programie „Pytanie na śniadanie” [wideo]

0

To był wyjątkowo bogaty w emocje weekend dla 8-letniego Kacpra Serafina z Nowej Dęby. Najpierw chłopczyk spotkał się z kapitanem reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim, by później wziąć udział w programie „Pytanie na Śniadanie” Telewizji Polskiej.

Wydarzenia z udziałem Kacpra Serafina z Nowej Dęby, członka kadry Polski junirów amp futbalu, zostały zaaranżowane z okazji rozpoczynających się w Krakowie Mistrzostw Europy seniorów.

W piątek portal PZPN „Łączy nas Piłka” opublikował materiał wideo relacjonujący spotkanie Kacpra oraz jego trenera, a zarazem członka seniorskiej drużyny amp futbolu Przemysława Świercza z Robertem Lewandowskim. Informowaliśmy o tym tutaj:

Robert Lewandowski podziwia 8-letniego Kacpra z Nowej Dęby [wideo]

W sobotę z kolei Kacperek został zaproszony do programu „Pytanie na Śniadanie”. Reporter zapytał go o jego największe sportowe marzenie. – Trafić do reprezentacji Polski – odpowiedział bez namysłu mały nowodębianin, po czym wraz z pytającym oddał po jednym strzale z rzutu karnego.

Materiał można zobaczyć tutaj (od 1:19): https://pytanienasniadanie.tvp.pl/55821503/dzis-poczatek-ampfutbolowych-mistrzostw-europy-cz2?fbclid=IwAR3tz5-oLI5ZAUS31XT1IFQTSI7fzQ9u1Sq2UsBlheEri3DjHFFwfU4M0xc

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.