Kanapa narożna idealny mebel do każdego wnętrza - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 5 grudnia
reklama

Kanapa narożna idealny mebel do każdego wnętrza

0

Urządzając mieszkanie, większość z Nas kieruje się nie tylko walorami estetycznymi, ale także funkcjonalnością wybieranych mebli. Nowoczesna branża meblarska wychodzi Nam na przeciw, oferując rozwiązania, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kanapy narożne to połączenie klasycznej kanapy, kilku foteli i szezlongu w jednym. W ten sposób zyskujemy wygodny, wszechstronny mebel, który może być użytkowany przez całą rodzinę.

Nowoczesne kanapy narożne – rozwiązanie dla każdego wnętrza

Kanapa narożna to obecnie wszechstronnie użytkowy mebel do wypoczynku. Ich uniwersalność opiera się na możliwości dostosowania do każdego wnętrza. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami przestronnego salonu mamy do wyboru duże rozbudowane kanapy w kształcie litery U. Taki wypoczynek pomieści całą rodzinę oraz gości. Nie musimy się martwić, że komuś będzie nie wygodnie.

Jeśli mamy mały salon, w ofercie znajdziemy równie wygodne, małe kanapy narożne do salonu. Ich budowa w kształcie litery L idealnie dopasuje się do pomieszczeń w mieszkaniach i kawalerkach.

Kanapy narożne do 2000 zł znajdziesz w sklepie Meble Arkadius: https://meblearkadius.pl/naroznik-do-2000-zl/

Kanapy narożne sprawdzą się nie tylko w przypadku salonu, jako miejsce dla gości. Bardzo często taki rodzaj mebli jest wybierany gdy posiadamy pomieszczenie w stylu pokój z aneksem kuchennym. Można ustawić go tyłem do części kuchennej i w ten sposób uzyskujemy niejako oddzielenie tych dwóch aneksów lub ustawić ją w rogu pokoju, zyskując otwartą przestrzeń. Elastyczność w montażu sprawia, że można dopasować położenie dłuższego boku w zależności od potrzeb dlatego nie musimy ograniczać się jeśli chodzi o wybór określonego modelu.

Kanapy narożne z funkcją spania – funkcjonalność i wygoda

Mając na myśli wygodę, producenci kanap rozszerzyli zastosowanie kanap narożnych. Kanapy narożne nie są już tylko miejscem do siedzenia. Idąc z duchem czasu i funkcjonalności stworzono modele które z powodzeniem służą jako łóżko.

Warto sprawdzić: https://meblearkadius.pl/maly-naroznik-bez-bokow/

Kanapy narożne rozkładane to idealne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy małych mieszkań i kawalerek. Dzięki dwóch mebli w jednym, zyskujemy miejsce do przyjmowania gości i wygodne łóżko do spania. W ten sposób nasz salon może być jednocześnie sypialnią i pokojem dla gości. Większość modeli kanap narożnych posiada także pojemnik lub szufladę do przechowywania pościeli, dzięki temu możemy być przygotowani nawet na niezapowiedziane wizyty. Mechanizm rozkładania jest prosty w obsłudze, dzięki czemu w kilka chwil kanapa przekształca się w łóżko.

Kanapy narożne – szeroki design i dopasowanie

Często myśląc o kanapie narożnej mamy przed oczami ogromny ciężki mebel, zajmujący większość przestrzeni w pomieszczeniu. Nic bardziej mylnego. Nowoczesne rozwiązania pozwalają zachować funkcjonalność przy jednoczesnym dbaniu o walory estetyczne. Obecnie oferowane modele mogą być dopasowane do wnętrza pod względem kolorystycznym, rodzaju obicia czy kształtu i wielkości.

Zobacz też: https://meblearkadius.pl/naroznik-do-sypialni/

Szeroki wybór tkanin obiciowych umożliwia tworzenie unikalnych kombinacji wzorów. W ofercie znajdziemy poliestrową tkaninę przypominająca plusz lub aksamit.  Ekskluzywny wygląd zapewni ekoskóra w wyglądzie nie odbiegającą od skóry licowej. Wielbiciele Eco Awarie z pewnością docenią welurowy materiał obiciowy, przy którego produkcji nie zostały użyte żadne szkodliwe chemikalia.

Proponowane tkaniny to nie tylko świetny wygląd ale przede wszystkim jakość. Każdy przecież chce, by zakupiony mebel służył jak najdłużej. Wykorzystane materiały są odporne na uszkodzenia. Bogata kolorystyka charakteryzuje się wysoką odpornością na promieniowanie UV.  Możliwość łączenia kolorów i wzorów umożliwia uzyskanie ciekawych efektów dekoracyjnych.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.