Kazik, Happysad, Organek - wielkie gwiazdy na Wichrowym Wzgórzu. Dwór w Przybysławicach wznawia cykl koncertów! - Tygodnik Nadwiślański
środa, 1 grudnia
kondolencje
reklama

Kazik, Happysad, Organek – wielkie gwiazdy na Wichrowym Wzgórzu. Dwór w Przybysławicach wznawia cykl koncertów!

0

Szykuje się wyjątkowa muzyczna uczta. Już na początku czerwca, o ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, Dwór na Wichrowym Wzgórzu w Przybysławicach pod Klimontowem planuje zorganizowanie kilku niesamowitych koncertów. Wystąpią artyści z najwyższej półki.

2 czerwca do Muzycznego Ogrodu Wichrowego Wzgórza zawita Kazik Staszewski z zespołem, który zagra materiał z “pandemicznej” płyty “Zaraza”, a także utwory ze swoich starszych, solowych albumów. Dzień później, 3 czerwca, po raz kolejny już w Przybysławicach wystąpi formacja Happysad”. Zespół kończy prace nad nową płytą. Niewykluczone, że podczas koncertu to wydawnictwo zostanie już zaprezentowane.

25 czerwca zaplanowany jest koncert Organka. – Artysta nagrał niedawno nowy album, który jeszcze nie miał oficjalnej premiery, ze względu na sytuację, którą mamy. Być może czerwcowy występ u nas wpisze się w trasę koncertową promującą ten materiał – mówi Jarosław Paczkowski, gospodarz Dworu na Wichrowym Wzgórzu.

Koncerty mają się odbywać na plenerowej scenie w ogrodzie – po to by ich uczestnicy mogli czuć sie jak najbardziej bezpiecznie.

Bilety na koncerty można rezerwować pod numerem telefonu 604 287 125 lub mailowo: jaroslawpaczkowski@gmail.com

Fot. arch.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.