Kibicuj Emilii z Tarnobrzega w kolejnym odcinku The Voice Kids!

0

Dziś wieczorem w TVP2 znów będziemy mogli podziwiać wokalne popisy Emilii Piątkowskiej z Tarnobrzega. Powalczy ona o półfinał programu The Voice Kids.

Będzie to jej drugi występ w tym programie. Poprzednio zachwyciała jurorów i sama zdecydowała, że do dalszych występów chce się przygotowywać pod okiem  Thomsona i Barona z zespołu Afromental.

W ich drużynie jest 18 osób. Dzis wystąpią oni podzieleni na tria. Każde trio zaśpiewa jedną piosenkę, a jurorzy wybiorą z każdego z nich po jednym soliście. Ci wybrańcy trafią do półfiału!

Po jej poprzednim występie tak mówiła o niej Edyta Górniak:

– Jesteś człowiekiem czy aniołem? Masz taki krystaliczny głos, jak diament. Jak go usłyszałam to chciałam od razu się odwrócić. Ale nie chciałam wzbudzić reakcji ludzi, która zawsze cieszy się dla was, kiedy my się odwracamy. Chciałam usłyszeć całą resztę. Usłyszeć jak zbudujesz ten utwór, bo jest to jeden z najpiękniejszych polskich utworów jakie zostały napisane. Przepiękny i bardzo emocjonalny. Powstrzymywałam się, żeby nie płakać. Ale będę płakać jeżeli mnie nie wybierzesz. Ja wierzę w anioły. Na prawdę. Od zawsze wierzę w anioły. I w tobie jest coś anielskiego. Wyglądasz jak anioł, śpiewasz jak anioł, zachowujesz się jak anioł. Masz nawet uśmiech anioła.

A tak wypowiadał się Dawid Kwiatkowski:

– Ja chciałbym podziękować ci za to, że zaśpiewałaś po polsku, bo to dodaje bardzo dużo takiego romantyzmu. Nasz język jest wspaniały i Twoje wykonanie mnie bardzo dotknęło. Byłbym zaszczycony, gdybym mógł mieć tak skromną ale i tak dojrzałą dziewczynę u siebie – mówił.

 

 

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.