Kiedy otwarcie Biedronki i Lidla w Nowej Dębie? [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 18 stycznia
reklama

Kiedy otwarcie Biedronki i Lidla w Nowej Dębie? [zdjęcia]

0

Kończą się prace związane z budowami marketów w Nowej Dębie. Powoli można już szykować się na zakupy w tych miejscach.

Jak na drożdżach rosną obiekty na dwóch końcach Nowej Dęby przy drodze krajowej nr 9, gdzie znajdą się  markety znanych sieci sklepów.

Budowa Lidla obok restauracji Jorgula jest już na finiszu, trwają ostatnie prace wykończeniowe. Otwarcie tego sklepu przewidziane jest na 9 grudnia.

Początkowo Biedronka nie przyznawała się do budowy drugiego sklepu tej marki w Nowej Dębie. Choć charakterystycznych banerów jeszcze nie ma, to sieć ostatecznie potwierdziła nam, że niedługo w okolicach restauracji Dębianka będzie Biedronka.

Jakkolwiek jest jeszcze zbyt wcześnie, by informować o szczegółach otwarcia placówki, już teraz możemy potwierdzić, że z myślą o mieszkańcach Nowej Dębi, w miejscowości w najbliższym czasie otwarty zostanie drugi sklep sieci Biedronka. Dostosowany będzie on do najnowszego, obowiązującego w naszych sklepach standardu 3.0. Dla komfortu klientów, sklep będzie m.in. podzielony na wygodne strefy: owoców, warzyw czy strefę z produktami promocyjnymi, a w placówce zastosowane zostaną rozwiązania ekologiczne, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2.

W oczekiwaniu na nowy sklep sieci Biedronka, wszystkich mieszkańców Nowej Dębi zapraszamy do sklepu sieci Biedronka, który znajduje się przy ul. Jasnej 3 – informuje biuro prasowe Biedronki.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.