reklama
Kiermasz w Tarnobrzegu już w nadchodzący weekend - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Kiermasz w Tarnobrzegu już w nadchodzący weekend

1

Już w weekend, 22 i 23 sierpnia, na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu, odbędzie się Kiermasz Tarnobrzeskiej Sztuki i Rękodzieła. Impreza ma zrekompensować tarnobrzeżanom brak tegorocznego Jarmarku Dominikańskiego.

Z uwagi na sytuację epidemiczną nie podjęliśmy się w tym roku zorganizowania Jarmarku Dominikańskiego, który gromadził rękodzielników z całego kraju, ale dołożyliśmy starań, by w warunkach podwyższonego reżimu sanitarnego móc zaprezentować twórczość rodzimych artystów. Jest to możliwe tylko pod pewnymi warunkami – w miejscu imprezy obowiązywać będzie wiele obostrzeń związanych z troską o zdrowie wystawców, klientów oraz organizatorów. Każdy uczestnik na terenie kiermaszu będzie musiał nosić maseczkę, obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk przy wejściu oraz na każdym ze stoisk. Bądźmy za siebie i innych odpowiedzialni – napisał w mediach społecznościowych Dariusz Bożek, prezydent Tarnobrzega.

Zobacz także:
– Uzbrojony w siekierę furiat groził śmiercią
– Uwaga! Zderzenie motorowerzysty z samochodem osobowym w Chmielowie. Jedna osoba ranna [zdjęcia]
– Warsztaty wokalne w Tarnobrzegu

 

Na kiermaszu swoją twórczość zaprezentują artyści i rzemieślnicy tworzący obrazy, ozdoby, bibeloty, rzeźby, naczynia, itp.

Początek imprezy w sobotę, 22 sierpnia, o godzinie 10.00.

Jeden komentarz