Groźne dachowanie busa, kierowca miał ponad 2,5 promila [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Groźne dachowanie busa, kierowca miał ponad 2,5 promila [zdjęcia]

0
1 z 4
W sobotę, 22 maja w godzinach przedwieczornych doszło do dachowania pojazdu marki Renault Traffic w Pysznicy (pow. stalowowolski). Badanie alkomatem wykazało u 29-letniego kierowcy pojazdu ponad 2,5 promila alkoholu we krwi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
W sobotę na ulicy Wolności w Pysznicy w kierunku Kłyżowa (pow. stalowowolski) doszło do niebezpiecznie wyglądającego wypadku z udziałem pojazdu dostawczego marki Renault Traffic. – Po godzinie 17:00 w miejscowości Pysznica kierujący pojazdem marki Renault na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji i słup telekomunikacyjny w wyniku czego pojazd przewrócił się na bok. – mówi sierż. szt. Małgorzata Kania, rzecznik KPP w Stalowej Woli. W wyniku zdarzenia przerwane zostały linie telekomunikacyjne.
Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn, którzy nie ucierpieli w wyniku tego zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało u 29-letniego kierowcy pojazdu ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyźnie odebrane zostało prawo do kierowania pojazdem, a za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

Na miejsce zadysponowanych zostało trzy jednostki ratowniczo-gaśnicze straży pożarnej, w tym ochotnicy z OSP Pysznica i dwa patrole policji.

Fot. Stalowa Wola 112 – Ratownictwo Powiatu Stalowowolskiego

1 z 4

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.